Фестиваль-конкурс дитячої творчості «З вірою в майбутнє» у Вербі

16.04.2019

Завершився ІІ етап відбіркових турів XVІ фестивалю-конкурсу художньої творчості «З вірою в майбутнє» серед вихованців інтернатних закладів області, який проходив із 19 березня по 16 квітня.

Переможці відбіркових турів визначалися в номінаціях «Естрадний вокал», «Фольклор», «Хореографія», «Інструментальний жанр», «Циркове мистецтво», «Художнє читання».

Зокрема, конкурсанти з Дубно та Верби демонстрували свої таланти у Вербській санаторній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів.

«Дуже вражена талантами наших дітей, їх патріотичністю. Дякую педагогам, які зуміли розкрити та розвинути юні обдарування. На моє переконання, саме на таких сценах і народжуються голоси країни. Переконана, що з вас виростуть позитивні, культурні, самодостатні особистості», – зауважила заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Ольга Ладюк.

За результатами ІІ етапу відібрано 18 найкращих номерів, які візьмуть участь у заключному етапі,  який  відбудеться у травні на базі комунального закладу «Дубенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів».