Фасад Озерецької школи вже розфарбовують у яскраві кольори

28.08.2018

Зовсім скоро у селі Озерці Володимирецького району запрацює нова сучасна школа

Трьохповерхову будівлю на 196 місць вже накрили, а фасад розфарбовують у яскраві кольори.

«Досі діти тіснилися у приміщенні, якому близько 80 років. Тому зведення нової трьохповерхової школи поряд зі старою буде справжнім символом змін не лише для громади села Озерців, а і для усієї Рівненщини. Знаю, що на початок занять у новій школі з нетерпінням чекають як діти, так і вчителі. Тому на сьогодні це один з пріоритетних об’єктів для Рівненщини», – зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Ознайомився з перебігом будівництва перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір: «На сьогодні будівництво відбувається за графіком. Будівельники розпочали розфарбовувати задню сторону фасаду, в цей же час штукатурять внутрішні приміщення, а на наступному тижні монтуватимуть системи опалення та водопостачання».

Раніше за­нят­тя про­хо­дили у при­мі­щені, по­бу­до­ва­ному ще у 1939-му році. Тут навчалося 187 школярів та 24 дошкільнят. Заклад визнаний аварійним і не розрахований на таку кількість дітей. Новобудова передбачає простору їдальню, медичний блок, майстерні, великий спортзал та бібліотеку з читальним залом. Подбали про автоматизовану котельню на щепі, а також про доступність – головний вхід обладнали пандусом. Окрім навчальних класів, тут планують розмістити дві групи для дошкільнят.

Торік на об’єкт спрямували 19,5 мільйонів гривень, цьогоріч – 16 мільйонів. Основні кошти – це субвенція з держбюджету для населення, яке проживає у зоні спостереження РАЕС.

За інформацією РОДА