ЄС, Рівненщина та Волинь ділилися досвідом у професійній освіті

21.09.2017

20 вересня у Луцьку  відбувся  Міжнародний семінар. Тема: «Можливості використання досвіду країн ЄС для реформування професійної освіти в Україні. Волинська область» у якому взяли участь заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Рівненської облдержадміністрації Петро Коржевський. А також представники департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України, делегації країн Європейського Союзу, зокрема, Естонії, Німеччини, Польщі.

У ході роботи Петро Коржевський представив напрацювання  проекту  Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону».

Також було обговорено питання проектної діяльності професійно-технічних навчальних закладів Волині та Рівненщини, представлено досвід Естонії на допомогу реформам професійної освіти в Україні, досвід Німеччини з впровадження дуальної форми навчання, розкрито питання інтеграції польського досвіду професійного навчання в практику роботи профтехзакладів Волині.

Окрім того, напрацьовано рекомендації, які сприятимуть реформуванню системи професійної освіти в умовах децентралізації.