Дубенський коледж РДГУ – учасник акції «Україна моя вишивана»

23.10.2017

Студенти Дубенського коледжу РДГУ мали чудову нагоду долучитись до Всеукраїнської акції єднання «Україна моя вишивана».

Ця хороша справа започаткована майстринями художньої вишивки Іриною Харатін і Тетяною Дяківнич із Скали-Подільської Тернопільської обл. Вишита карта України розміром три на півтора метра має стати символом єднання всіх українців, а також своєрідним оберегом і святинею.

Мета акції – об’єднати різні спільноти України для духовного процвітання Батьківщини у любові до спільного генетичного коду нації – української вишиванки.

Акція стартувала 22 червня у Скалі-Подільській і триватиме цілий рік: до липня 2018 року. Після завершення акції вишита карта повернеться до Скали-Подільської, де на постійній основі експонуватиметься в місцевому краєзнавчому музеї.

Організатори планують видати книгу, в якій буде детально описано маршрут подорожі, зазначено всіх учасників, їх роздуми та побажання, висловлені в ході акції і занотовані в Книзі побажань.

«Це не політична і не релігійна акція, – стверджує співорганізатор акції, майстер художньої Тетяна Дяківнич, – це формування єдиного поля любові, це молитва до Бога за територіальну цілісність нашої України. Це є вакцина «Віри і любові, довіри та небайдужості» як до Батьківщини, так і до території, на якій ми проживаємо. Тут немає різниці чи ти організатор, чи виконавець. Це спільна праця всіх небайдужих людей, яка є платформою віри в те, що єдиний Бог – єдина Україна».

Карта подорожує країною, і кожен бажаючий може долучитися до доброї справи й залишити на полотні свій вишитий хрестик.

Студенти, викладачі та працівники коледжу залишили частину своєї душі на полотні миру і любові  – вишили герб коледжу.