Допомога ЄС для професійної освіти в Україні

21.11.2017

17 листопада у Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада з  розповсюдження інформації щодо формулювання допомоги ЄС у реформуванні системи професійної (професійно-технічної) освіти в Україні. Мета заходу – створення міцної бази для ефективного впровадження  реформ у секторі професійної освіти та ефективної зовнішньої допомоги (зокрема з боку ЄС) щодо розвитку системи професійної освіти, яка відповідатиме потребам мінливого ринку праці. Серед учасників – Петро Коржевський – заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Під час наради було визначено конкретні цілі:

  • покращення ефективності реформування професійної освіти в Україні шляхом впровадження відповідної та надійної галузевої стратегії та створення законодавчо врегульованої системи координації сектору на національному та регіональному рівнях.
  • оптимізація мережі закладів професійної освіти та створення ефективних систем управління та фінансування, що відповідатимуть потребам регіонального розвитку та концепції нової Української школи.
  • покращення якості та підвищення привабливості професійної освіти, а також покращення її відповідальності потребам ринку праці.

Варто зазначити, що Рівненська область увійшла до переліку  регіонів щодо впровадження реформування системи професійної освіти та підготовки робітничих кадрів України.