Для школярів з порушеннями слуху в Острозі провели естафету

29.11.2019

Реформи, що останніми роками реалізовуються в освітніх закладах, значною мірою торкаються інклюзивної освіти. Однією із її складових є залучення дітей до позакласної роботи та організація їхнього активного дозвілля. Вже багато років поспіль комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області співпрацює в цьому напрямку із спеціальними навчальними закладами. Фізкультурно-оздоровчий захід «Ти зможеш, якщо зміг я!», що нещодавно відбувся у комунальному закладі «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради мав на меті охопити організованою руховою активністю якомога більше вихованців, пропагувати серед них фізичну культуру та здоровий спосіб життя.

У спортивному залі вишикувалось шість команд-учасниць змагань, у складі яких були діти із чотирьох областей України. Перед початком заходу учасників ознайомили із правилами проходження естафет. Діти, що брали участь у спортивних активностях, дуже добре підготовлені фізично, але мають порушення слуху, тому протягом змагань з ними працював сурдоперекладач. Проте це ніяк не відобразилося на спортивному азарті і бажанні перемагати. Всі команди досить успішно демонстрували свою вправність у володінні різноманітним спортивним інвентарем. Але в під час напруженої боротьби все ж таки визначився єдиний лідер, ним стала команда «Вовки».

Крім того, були нагороджені переможці конкурсу малюнка на спортивну тематику, що напередодні проходив у школі. На завершення заходу всі учасники отримали на згадку сувеніри від організаторів свята.