Для керівників творчих об’єднань з трасового автомоделювання провели семінар

30.10.2019

Семінар на тему «Трасові автомоделі класу F-1-24, особливості виготовлення та регулювання; типи рам шасі» провів комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради 29 жовтня на базі Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №18

У заході взяли участь 6 керівників гуртків творчих об’єднань з трасового автомоделювання закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулась заступник директора комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради Наталія Даневич та наголосила на значимості технічних видів спорту для молоді та можливостях, що сприяють розвитку підростаючого покоління.

Завідувач відділу комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Василь Кравчук проаналізував результати участі команд в обласних змаганнях, а збірної – у Всеукраїнських змаганнях. Було обговорено та затверджено регламент проведення обласних змагань та етапів Кубку області учнівської молоді з трасового автомоделювання у 2020 році, зміни та доповнення до Правил проведення змагань.

Голова обласного осередку громадської організації «Всеукраїнська федерація автомодельного спорту України» Вадим Ващук представив оновлений клас формул F-1-24, наголосивши  на вимогах до них. Він також зупинився на типах рам під різні марки моделей-копій, розповів про переваги та недоліки при виборі моделі-прототипу.

У практичній частині Василь Кравчук продемонстрував різні типи кузовів трасових автомоделей класу F-1-24 та виготовив деякі з них методом вакуумного формування, показавши варіанти їх кріплення на рамі шасі.

Голова обласного осередку громадської організації «Всеукраїнська федерація автомодельного спорту України» Вадим Ващук ознайомив з новим «cit-набором» для переднього мосту моделей класу «F» та провів майстер-клас з його монтажу на раму шасі.

На завершення семінару було проведено «круглий стіл», під час якого учасники заходу підвели підсумки та обговорили методичні рекомендації для подальшого їх використання у роботі технічних об’єднань.

Учасники висловили подяку організаторам заходу за змістовну програму, можливість отримати новий досвід та приємні враження.