Для керівників творчих об’єднань з судномоделювання області провели семінар

27.11.2019

У вівторок, 26 листопада на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбувся обласний семінар для керівників творчих об’єднань з судномоделювання з теми: «Моделі класів: EK, EH, EL, EX, регулювання та підготовка їх до змагань». У заході взяли участь 9 керівників гуртків, представників закладів позашкільної освіти області.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Володимир Южаков.

Результатом роботи дитини у технічному гуртку завжди були змагання. Про участь та результативність команд у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з судномодельного спорту, досягнення, недоліки та перспективи розповів завідувач відділу комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Василь Кравчук. Учасники заходу обговорили і затвердили рішенням семінару зміни до Положення та регламенту проведення обласних змагань учнівської молоді з судномодельного спорту у наступному році.

Керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Віталій Хоменчук ознайомив учасників семінару з інформацією, отриманою на Всеукраїнському семінарі-практикумі голів обласних методичних об’єднань з судномодельного спорту (м. Київ) щодо розвитку його в Україні.

Керівник гуртків Дубенської міської станції юних техніків Сергій Маковецький розповів про основні нюанси побудови моделей класів EK, EH, EL, EX, наголосив на правилах їх регулювання та підготовки до змагань.

У практичній частині семінару було проведено два майстер-класи:

«Технологія виготовлення моделі цивільного катера класу ЕН-600 з рекламного пінопропилену» (керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Віталій Хоменчук);

«Виготовлення моделі класу F-4B «Dreadnought» (Британський лінійний корабель, 1907 р.) (керівник гуртків Дубенської міської станції юних техніків Сергій Маковецький).

На завершення семінару відбувся обмін досвідом, було надано методичні рекомендації для використання їх у подальшій роботі.

Учасники висловили подяку організаторам заходу за змістовну програму, можливість отримати новий досвід та приємні враження.