Делегація освітян Рівненщини на конференції в Міністерстві

19.08.2019

У Міністерстві освіти України розпочалася Всеукраїнська серпнева конференція. Говоротимуть про Нову українську школу: виклики та перспективи реформи. Рівненщину представляє делегація у складі 21 освітянина області на чолі з заступником голови облдержадміністрації Світланою Богатирчук-Кривко.

На загальній панелі виступають Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та міністр освіти Лілія Гриневич.

«Сьогодні будемо говорити про дуже важливі речі. Про систему освіти, сучасну, доступну, перспективну. Нова українська школа – одна із найважливіших пріоритетів, яка має підтримку, розвиток та інвестування. Саме з освіти виходять українська інтелігенція», – наголошує Володимир Гройсман.

Опісля офіційного виступу учасники працюватимуть у секціях: НУШ результати першого року, підготовка до нового; Професійна освіта. Перезавантаження; Пілотування 3-го класу НУШ.

«Освіта має підготувати людину до реалій майбутнього. Ми вже розпочали навчати інакше. Де ми зараз? Є Закон «Про освіту», Концепція НУШ, Закон «Про передвищу освіту», розробляється «Про професійну» та «Про вищу». Що це дає? Освіта і суспільство повинно навчати разом, впродовж життя і тому, кожен громадянин України повинен отримати хорошу освіту. Яка мета реформи? Побудова суспільства освіченого загалу, яке щасливе. Фундамент – шкільна освіта», – розповіла Лілія Гриневич.

Насамкінець, обговорять питання школи і громади, Проект стандарту базової середньої освіти НУШ, Концепцію розвитку педагогічної освіти, інклюзію, автономію закладів професійної освіти: освітню статистику та фінансування, педагогіку партнерства.