Більше сотні знавців географії зі всієї області змагалися в Рівному

12.02.2020

В Рівному 11 лютого пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За перемогу змагалися 108 учнів закладів освіти області: 29 – 8-го, 27 – 9-го, 23 – 10-го та 29 – 11-го класів.

Найкращі результати показали учні  закладів освіти Сарненського району – 6 призових місць, міста Рівне, Володимирецького та Здолбунівського районів –  по 5 призових місць, Березнівського, Костопільського районів та міста Вараш – по 4 призових місця, Дубровицького, Млинівського Радивилівського, Рокитнівського районів – по 3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги:  Юсковець Тамара Василівна – 4 переможці, Талах Світлана Григорівна, Тітечко Світлана Євстафіївна та Гнатюк Вікторія  Володимирівна – по 3 переможці, Трохимчук Наталія Андріївна, Рибачик Марина Павлівна,  Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна, Дворак Юлія Миколаївна та Грицюк Валентина Григорівна – по 2 переможці.

Переможці олімпіади

8-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Бихалець Андрій Юрійович Здолбунівська загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 1 Семенюк Тетяна Федорівна
Городецький Дмитро В’ячеславович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат         ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна
Буднік Ілля Вікторович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 Отрода Василь Зіновійович
Палій Олександр Юрійович Вараська загальноосвітня школа            І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 2 Талах Світлана Григорівна
Яцишина Анна Іванівна Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 2 Шепелюк Надія Ульянівна
Рогашко Ірина Олександрівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 2 Демидюк Лариса Анатоліївна
Рибачик Іван Ярославович Каноницька загальноосвітня школа        І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 3 Рибачик Марина Павлівна
Придюк Любомир Олександрович Дубровицька загальноосвітня школа     І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради 3 Абрамович Ніна Миколаївна
Стаднік Іван Миколайович Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені         Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради 3 Белеля Роза Василівна
Рублюк Микола Олександрович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Юсковець Тамара Василівна
Бричка Михайло Олегович Масевицька загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради 3 Трохимчук Наталія Андріївна
Данильчук Іван Ігорович Мнишинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа         І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради 3 Калюжна Ірина Миколаївна
Шульгач Олександр Євгенович Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради 3 Мотузко Ольга Василівна
Крока Дмитро Миколайович Жалинська загальноосвітня школа        І – ІІ ступенів Костопільської районної ради 3 Крока Микола Миколайович
Рудюк Дарина Анатоліївна навчально-виховний комплекс «Межиріцька загальноосвітня школа     І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Острозької районної ради 3 Тазарачева Катерина Степанівна
9-й клас      
Лотоцький Євгеній Максимович Млинівська загальноосвітня школа        І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 1 Парфенюк Ольга Володимирівна, Онищук Тарас Володимирович
Ратич Анна Павлівна Сарненська гімназія Сарненської районної ради 1 Тітечко Світлана Євстафіївна
Нестерчук Марія Леонідівна Вараська загальноосвітня школа            І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 2 Талах Світлана Григорівна
Мельник Владислава Павлівна Здолбунівська загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 2 Гнатюк Вікторія Володимирівна
Радько Анна Юріївна Рівненська загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради 2 Устимчук Олена Валентинівна
Полюхович Ярина Сергіївна Серницька загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 2 Клімович Віра Миколаївна
Зарченко Тарас Валерійович Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради 2 Хмельовський Юрій Леонідович
Семенчук Любомир Валентинович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Юсковець Тамара Василівна
Наконечний Дмитро Альбінович Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради 3 Шапірко Наталія Степанівна
Жулавнік  Анастасія Сергіївна Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради 3 Ключко Світлана Володимирівна
Євпат Христина Петрівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 Марчук Олена Володимирівна
Приленська Карина Богданівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 3 Бедик Лариса Сергіївна
Вараницька Мирослава Ігорівна Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 Овчарук Катерина Олександрівна
Бороденко Роман Андрійович Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради 3 Шароватова Тетяна Миколаївна
10-й клас      
Мордас Наталія Петрівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 1 Воробей Володимир Іванович
Міщеня Володимир Володимирович Сарненська гімназія Сарненської районної ради 1 Шепель Тамара Степанівна
Шевченко Олександр Володимирович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради 2 Клигіна Валентина Іванівна, Малюта Світлана Андріївна
Крока Назарій Миколайович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 2 Юсковець Тамара Василівна
Стельмах Дмитро Юрійович Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 2 Покотило Людмила Федорівна
Зварич Дмитро Богданович Рівненська загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради 2 Дяченко Галина Миколаївна
Мельник Антон Анатолійович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат         ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна
Лановейчик Софія Андріївна Здолбунівська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 3 Гнатюк Вікторія Володимирівна
Гладун Роман Олександрович Опорний заклад «Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району 3 Маєвський Василь Олександрович
Степанович Юлія Михайлівна Сварицевицький опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Дубровицької районної ради 3 Грицюк Валентина Григорівна
Ключко Дмитро Сергійович Здолбунівська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів № 3 Здолбунівської районної ради 3 Юркова Тетяна Геннадіївна
Оленик Дарина Олександрівна Вараська загальноосвітня школа            І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 3 Талах Світлана Григорівна
11-й клас      
Марценковський Ілля Володимирович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа  І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 1 Юсковець Тамара Василівна
Янелло Лариса Станіславівна Сарненська гімназія Сарненської районної ради 1 Тітечко Світлана Євстафіївна
Рибачик Анастасія Ярославівна Каноницька загальноосвітня школа        І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 2 Рибачик Марина Павлівна
Лепський Максим Сергійович Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради 2 Олексійчук Галина Іванівна
Головчук Сергій Петрович Довгалівська загальноосвітня школа      І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району 2 Дудій Катерина Ананіївна
Бережний Олександр Едуардович Великолюбаська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради 2 Дмитрук Оксана Василівна
Племянник Дмитро Михайлович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 2 Гнатюк Вікторія Володимирівна
Братащук Василина Петрівна Козинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів-колегіум» Козинської сільської ради Радивилівського району 3 Сова Степан Семенович
Станков Артем Віталійович Сарненська гімназія Сарненської районної ради 3 Тітечко Світлана Євстафіївна
Адамчук Ілля Іванович Селецький заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені                     О. Ващишина Дубровицької районної ради 3 Дворак Юлія Миколаївна
Торгун Даниїл Юрійович Рівненська спеціалізована школа           І – ІІІ ступенів «Центр надії» імені Надії Маринович Рівненської міської ради 3 Юшкевич Віктор Іванович
Берташ Наталія Вячеславівна Масевицька загальноосвітня школа       І  – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради 3 Трохимчук Наталія Андріївна
Радчик Катерина Сергіївна Малостидинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради 3 Шилюк Ростислав Іванович
Фаберський Андрій Володимирович Смордвівська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів Бокіймівської сільської ради Млинівського району 3 Козлюк Світлана Ананіївна
Талах Владислав Юрійович Вараська загальноосвітня школа            І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Колодій Лариса Андріївна
Наконечний Ілля Андрійович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат         ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

Magnifying glass and ancient old map