Більше сотні юних знавців української мови і літератури змагались у Рівному

06.02.2020

В Рівному 5 лютого пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. За перемогу змагалися 106 учнів закладів освіти області: 27 – 8-го, 26 – 9-го, 27 -10-го, та 26 – 11-го класів.

Найкращі результати показали учні  закладів освіти Рівного –  7 призових місць, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» – 6 призових місць, Зарічненського району – 5 призових місць, Володимирецького, Гощанського, Дубровицького, Здолбунівського районів – по 4 призових місця, по 3 призових місця здобули учні Костопільського та Рокитнівського районів.

По 2 переможці підготували педагоги: Самчук Ірина Титівна, Матвійчук Тамара Яківна, Ксьондзик Раїса Кирилівна,  Мартинюк Василь Іванович, Кирикович Зоя Леонідівна, Бортнік Людмила Миколаївна.

Переможці олімпіади

8-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Мартинчук  Вікторія Володимирівна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс           І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської  районної ради 1 Тиндикевич Ірина Володимирівна
Мальцева Марія Олександрівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради 1 Полюхович Людмила Петрівна
Юрчук Іванна Юріївна Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради 2 Самолюк Тетяна Миколаївна
Хвала Владислава Андріївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Мартинюк Василь Іванович
Лізак Даниїл Станіславович Хорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради 2 Горлова Лариса Василівна
Бабич Анна Олегівна Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 2 Ковальчук Валентина Олексіївна
Лутай Богдана Ігорівна Старорафалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 3 Олесюк Валентина Антонівна
Чекун Микола Олексійович Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа             І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради 3 Гриценко Галина Олександрівна
Файфура Софія Богданівна Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12 Рівненської міської ради

3 Шамрик Оксана Яківна, Сорока Ірина Володимирівна
Каптола Софія Андріївна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 3 Сосюк Наталія Володимирівна
Придюк Вероніка Ігорівна Крупівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Дубровицької районної ради 3 Пришко Віта Федорівна
Саванчук Ольга Олександрівна Корнинський ліцей Корнинської сільської ради Рівненського району 3 Колеснікова Наталія Петрівна
Гах Аліна Олександрівна Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 3 Йонець Наталія Сергіївна
Наконечний Роман Михайлович Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Дубенського району 3 Наконечний Михайло Миколайович
9-й клас
Андрієш Валерія Валеріївна Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівської районної ради 1 Поліщук Наталія Василівна
Ломазей Катерина Володимирівна Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа             І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради 2 Кирикович Зоя Леонідівна
Чуй Марія Юріївна Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради 2 Ксьондзик Раїса Кирилівна
Войтович Поліна Вікторівна Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12 Рівненської міської ради

2 Примачок Валентина Василівна
Веремчук Анастасія Іванівна Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради 2 Ваврик Марія Максимівна
Голуб Катерина Віталіївна Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 2 Колбасова Алла Василівна
Полюхович Дарина Федорівна Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа              І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради 3 Кирикович Зоя Леонідівна
Лисюк Марія Вікторівна Опорний заклад «Великомежиріцький ліцей» Корецької районної ради 3 Боровець Тетяна Ананіївна
Друзь Валерія Вадимівна Володимирецька загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 3 Хандучко Тетяна Василівна
Котяш Олеся Олександрівна Дубровицька загальноосвітня школа          І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради 3 Карпович Ірина Андріївна
Сич Світлана Олександрівна Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 3 Гришина Ірина Зінонівна
Євпат Христина Петрівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 Устимець Наталія Юріївна
Манзюк Соломія-Ангеліна Анатоліївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Бортнік Людмила Миколаївна
10-й клас
Гребініченко Вікторія Тарасівна Рівненська   загальноосвітня  школа

І – ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради

1 Назарук Ніна В’ячеславівна, Жовтан Мирослава Анатоліївна
Басич Валерія Олегівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради 1 Любиш Марія Василівна
Стрижеус Вікторія Ігорівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради 2 Ярош Тамара Олександрівна
Талащук Катерина Андріївна Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12 Рівненської міської ради

2 Венцурик Людмила Михайлівна
Волинець Оксана Андріївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Бортнік Людмила Миколаївна
Лозова Галина Вікторівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Нагорна Аліна Віталіївна
Грисюк Анастасія Олександрівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 3 Самчук Ірина

Титівна

Криштопець Юлія Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 3 Гуріна Алла Дем’янівна
Герук Дарина Олександрівна Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради 3 Сівицька Галина Данилівна
Дубінець Яна Вадимівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради 3 Матвійчук Тамара Яківна
Гайчук Анастасія Федорівна Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа              І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради 3 Товстика Алла Володимирівна
Панасюк Марія Миколаївна Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради 3 Парфенюк Алла Анатоліївна
Матласевич Владислав Ярославовович Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради 3 Шинкарук Оксана Вікторівна
Черевач Дарина Олександрівна Мульчицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради 3 Перчиць Валентина Іванівна
11-й клас
Кондик Соломія Володимирівна Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради 1 Ксьондзик Раїса Кирилівна
Юськова Анастасія Русланівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Мартинюк Василь Іванович
Повх Анна Сергіївна Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 2 Ульянова Ганна Олександрівна, Момотюк Світлана Іванівна
Романчук Альона Костянтинівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 Городна Оксана Зиновіївна
Ткачук Юлія Сергіївна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 2 Самчук Ірина Титівна
Яцук Дарина Григорівна Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради 2 Гожа Алла Анатоліївна
Командік Анастасія Олександрівна Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа             І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради 3 Юрашкевич Ірина Михайлівна
Киричук Богдана Сергіївна Здолбунівська загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 3 Ющак Емілія Ростиславівна
Островська Мар’яна Володимирівна Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа              І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради 3 Ковальчук Тамара Іванівна
Колода Яна Русланівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради 3 Матвійчук Тамара Яківна
Боковець Юлія Миколаївна Дроздинський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Старосільської сільської ради  Рокитнівського району 3 Огієвич Ганна Петрівна
Костецька Світлана Миколаївна Любиковицька загальноосвітня школа      І – ІІІ ступенів Сарненської районної ради 3 Мацкевич Світлана Василівна
Лящук Ірина Вікторівна Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради 3 Мисюкевич  Галина Володимирівна