Більше пів сотні учнів взяли участь у міжнародній природознавчій грі

21.11.2019

У вівторок, 19 листопада на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради пройшла Х Міжнародна природознавча гра «Геліантус». У заході взяло участь 55 вихованця.

 Гра проводиться за шістьма варіантами завдань: для учнів 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9 і 10-11 класів. Природознавча гра «Геліантус» дає  можливість проводити аналіз, синтезувати й обґрунтовувати достовірність і цінність інформації. Розв’язуючи завдання гри, діти вчаться сприймати ситуацію глобально, знаходити причини й альтернативу в різних ситуаціях, генерувати та змінювати свою позицію на основі фактів і аргументів, коректно застосовувати отримані результати до проблем і приймати зважені рішення: чому довіряти та що робити далі.

Керівники гуртків проводили природознавчу гру «Геліантус» на базах закладів загальної середньої освіти міста Рівного та Рівненського району: Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рівненської міської ради № 16, Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум», Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» № 19 Рівненської міської ради, Бронницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Рівненської районної ради, Колодинського ліцею Корнинської сільської ради Рівненського району.

Вихованці молодшої вікової категорії із задоволенням та цікавістю виконували не дуже складні завдання, розглядали малюнки та світлини. Для вихованців середнього віку завдання були дещо складніші і включали питання з основних природознавчих дисциплін шкільної програми: біології, географії та фізики.  Для учнів старшого шкільного віку завдання були досить складними, тому важливо мати не лише ґрунтовні знання з природничих наук, але й уміти цілісно сприймати навколишній світ.