«Березнівське ВПУ» увійшло у десятку найкращих на Міжнародному конкурсі

21.03.2018

У вересні 2017 – березні 2018 року благодійним фондом ICEPP проводився Всеукраїнський відбір міжнародного конкурсу з молодіжного підприємництва Diamond Challenge for High School Entrepreneurs від університету штату Делавер (University of Delaware USA) за напрямами Бізнес концепції та Соціальні інновації.

Учасники євроклубу «Власна справа» ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище» на чолі з ментором Наталією Мельник взяли участь у конкурсі та запропонували до розгляду журі бізнес-ідею відкриття барбершопу «Козак».  Спрямування ─ якісне та комплексне надання чоловічих перукарських послуг (класичні та сучасні стрижки, стрижка та моделювання бороди та вусів) та манікюр.

До журі надійшло більш як 100 робіт із різних областей України. Проектна робота учасників євроклубу «Власна справа» визнана однією з 10 найкращих робіт і рекомендована до презентування на  Всеукраїнському фіналі, який відбувся 16-17 березня 2018 року в Американському Домі у м. Київ. Учасники з усієї України представили проекти у галузях – енергетика, медицина, перукарські послуги, пошук і надання роботи, туризм, розважальні програми, ресторанна справа тощо.

Проекти за напрямом «Бізнес Концепції» оцінювали: CEO і співзасновник ZLODEITEAM Дмитро Макаров, засновник Startup Ukraine, Kyivworking та Selfmade Woman Анна Петрова, співвласник і директор компанії UGEARS Геннадій Шестак та волонтери Корпусу Миру Harrold Sargent і Brennan Purtzer.

Хоча члени євроклубу «Власна справа» не перемогли у конкурсі, але зуміли гідно презентувати бізнес ідею англійською мовою та отримали неоціненний досвід участі у конкурсі міжнародного рівня. Керівник проектів благодійного фонду ICEPP Наталія Шкурка переконана, що за кожним виступом стояла колосальна робота майбутніх підприємців, їх менторів, запрошених тренерів, що проводили відео-лекції в рамках навчальної програми з підприємництва, та консультантів. Учасники Diamond Challenge – це найцінніший ресурс та потенціал України, який здатен змінювати своє життя та майбутнє всієї країни.