Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту

16.05.2019

Згідно з наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 22.04.2019 року № 194 14-15 травня 2019 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради на базі Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради було проведено відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі та найпростіші).

У змаганнях брали участь 6 команд: Млинівської селищної ради, Дубенського, Костопільського районів, міст Дубна і Рівного та підліткового клубу «Омега» управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міського виконавчого комітету.

24 учасники змагались із 53 моделями у таких категоріях:

модель класу F-1-D – класична;

модель класу F-1-L – (ЕZВ);

модель класу F-1-R;

модель класу «Mini stick»;

модель для початкового моделювання класу F-1-M;

модель метального планера на тривалість польоту в залі класу F-1-N.

Змагання показали, що у порівнянні з минулим роком, практично у всіх команд моделі показали більш високі результати, особливо у класах «Mini stick», F-1-L та F-1-N. Четвертий рік поспіль  абсолютним чемпіоном у всіх номінаціях стала команда підліткового клубу «Омега» управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міського виконавчого комітету. Друге місце виборола команда комунального закладу «Районний Будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради, третє – команда м. Дубна (Дубенська міська станція юних техніків).

У рамках обласних змагань була проведена першість області на Кубок комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради у класі моделей метальних планерів F-1-N. Призерами цієї першості стали команди: підліткового клубу «Омега» управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міського виконавчого комітету, комунального закладу «Районний Будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради та Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради.

Змагання традиційно пройшли за сприяння Рівненської обласної організації Товариства сприяння обороні України та безпосередньо Млинівського районного комітету Товариства сприяння обороні України, Млинівської селищної об’єднаної територіальної громади та місцевої дитячо-юнацької спортивної школи.