Семінар-нарада з туризму та краєзнавства

31.01.2019

У Рівненській обласній станції юних туристів  було проведено обласну семінар-нараду, яка стосувалася гри «Сокіл» (Джура) із теми «Туризм і краєзнавство як ефективні засоби національно-патріотичного виховання учнівської молоді». На семінар-нараду прибуло  38 учасників, які представляли 27 осередків Рівненщини,

Серед запрошених гостей: ректор Рівненського обласного інституту післядипломної освіти Алла Черній, директор  Станції юних туристів Ольга Криж, головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей  управління  освіти Ангеліна Ровкач.

Про військово-патріотичне виховання учнівської молоді  та Меморандум співпраці з КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР розповіла гість семінару Тетяна Камерістова, лейтенант-офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід».

Заступник директора Станції Наталія Брончук ознайомила присутніх з календарем основних масових заходів туристсько-спортивного та туристсько-краєзнавчого профілю на 2019 рік, а завідуюча туристсько-краєзнавчим відділом Станції Віта Мельничук підвела підсумки Всеукраїнського огляду музеїв та І туру Всеукраїнського конкуру екскурсоводів музеїв навчальних закладів.

Завершився семінар нагородженням грамотами та дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної адміністрації переможців обласних  етапів  Всеукраїнських експедицій «Моя Батьківщина Україна»  та «Мій рідний край».