Переможці обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

28.01.2019

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. За перемогу змагались 40 учнів закладів освіти області: 23 десятикласники та 17 одинадцятикласників.

Найкращі результати показали учні закладів освіти міста Рівне та Володимирецького району – по 3 призових місця, комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” та Здолбунівського району – по 2 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Полюхович Олег Васильович – 3, Кисільов Іван Семенович –  2.
Переможці олімпіади:
10-ий клас
Тригуб Діана Костянтинівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 1 місце Кисільов Іван Семенович
Омельчук Наталія Сергіївна Мізоцький навчально-виховний комплекс  “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей” Здолбунівської районної ради 1 місце Никитюк Анатолій Романович
Диханов Ярослав Юрійович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 місце Полюхович Олег Васильович
Борак Дмитро Юрійович Привільненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району 2 місце Ковальчук Інна Миколаївна
Кот Тетяна Юріївна Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 2 місце Рудик Наталія Володимирівна
Міщеня Володимир Володимирович Сарненська гімназія 2 місце Галушко Олександр Вікторович
Шалак Данило Володимирович Дубенська гімназія № 2 3 місце Козловська Світлана Іванівна
Мітнович Тетяна Олександрівна Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Петренчук Ірина Арсентіївна
Лєньков Станіслав Сергійович Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 3 місце Ковальчук Іван Віталійович
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Сидорчик Катерина Михайлівна
Марценковський Ілля Володимирович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради 3 місце Пастушок Дмитро Ігорович
Лопух Владислав Володимирович Селецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” імені Олега Ващишина Дубровицької районної ради 3 місце Сидоришина Людмила Йосипівна
11-ий клас
Касюдик Богдан Олегович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 1 місце Полюхович Олег Васильович
Гук Давид Андрійович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 2 місце Кисільов Іван Семенович
Слободенюк Марта Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради 2 місце Веденєєв Руслан Володимирович
Свистун Максим Васильович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” 3 місце Джус Тетяна Миколаївна
Драка Іван Сергійович Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради 3 місце Остимчук Володимир Васильович
Заварін Валентин Олександрович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 місце Полюхович Олег Васильович
Свобода Максим Федорович Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

3 місце Замлинна Тетяна Йосипівна