10-й інклюзтвно-ресурсний центр відкрито у Дубровиці

13.12.2018

У приміщенні Дубровицького ІРЦ є кабінет директора для здійснення первинного прийому батьків або законних представників дитини. Зала ЛФК, кабінети логопеда, практичних психологів, вчителя-олігофренопедагога, ресурсна кімната – для надання корекційно-розвиткових послуг та проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей Фахівці ІРЦ допомагатимуть складати індивідуальну програму розвитку для дітей, які охоплені інклюзивним навчанням та надаватимуть консультації батькам та вчителям дітей з особливими освітніми потребами щодо занять та адаптації дітей у інклюзивних класах. 


Всі кабінети обладнані меблями, спеціальним обладнанням, ноутбуками, багатофункціональними пристроями, дитячими меблями, ігровим розвиваючим обладнанням, комплектами дидактичних матеріалів, розвиваючими та корекційними дидактичними матеріалами, наочними матеріалами для розвитку мовлення та пізнавальних процесів, дерев’яною пісочницею для сухого піску, вертикалізатором, столом-партою для дітей з ДЦП. Ресурсна кімната, де корекційні педагоги допомагатимуть дітям набути повсякденних побутових навичок, обладнана кухонним комплектом. Кабінет ЛФК облаштований шведською стінкою, тренажером для відновлення навиків ходьби, сухим басейном, балансирами, тренажером TRX, утяжувачами для ніг, рук та обтяженим м’ячем, інтеграційним «Яйце-райцем», еластичною панчохою, обіймально-стискальною машиною «Сквізер», тактильною доріжкою та іншим обладнанням.
У 2018-2019 н.р. у Дубровицькому районі для 26 дітей у 13 закладах загальної середньої освіти та для 5 дітей у 3 закладах дошкільної освіти організовано інклюзивне навчання.

Джерело