Детальна інформація:

  • Чт
    23
    Січ
    2020

    Відбудеться обласний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне 2020»

    10:00

    У п'ятницю, 24 січня  у приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. В.Чорновола, 74) відбудеться обласний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне 2020».

     До участі у фіналі запрошуються учасники онлайнового етапу змагань, які продемонстрували найкращі результати у своїх вікових групах згідно зі списком нижче.

    Учасники обласного фіналу змагатимуться у п’ятиборстві в шести вікових категоріях: чомучки (1-3 класи), дослідники (4-6 класи), дівчата (7-11 класи), хлопці (7-11 класи), сеньйорити, сеньйори.

    Онлайн-реєстрація учасників фіналу за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQ_v7wmAXcze3e3Z0dM4p3BHyf0vSCrs07hDrVgPrCvdNGFQ/viewform?vc=0&c=0&w=1 до 18 січня 2020 року.

    Очна реєстрація учасників фіналу у день змагань з 09:00 до 09:50 год. Урочисте відкриття о 10:00 год.

    Прохання інформацію довести до відома учасників згідно із додатком.

    Список

    учасників обласного фіналу з усного рахунку «Прангліміне 2020»

    1-3 класи

    Поліна Мельник Дубровицький р-н Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ 3 клас
    Іван Миронов Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
    Вероніка Онищук Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
    Дарина Гусарук Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
    Роман Климюк Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
    Дарина Степанюк Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
    Артем Петрина Володимирецький р-н Володимирецька ЗОШ №1 1 клас
    4-6 класи
    Андрій Чандик Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 4 клас
    Софія Максімова Гощанський р-н Гощанська гімназія 5 клас
    Ярослав Панасюк Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №4 6 клас
    Наталія Васюк Дубенський р-н Княгининська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 клас
    Володимир Долишній Дубенський р-н Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст. 4 клас
    Назар Піщук Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 6 клас
    7-11 класи (дівчата)
    Вероніка Радчук Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 7 клас
    Олександра Вискрибенцева Зарічненський р-н Морочненська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 клас
    Іванна Мартяк Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 8 клас
    Христина Хомедюк Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 9 клас
    Ліза Гагуха Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 7 клас
    Дарина Волянюк Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 7 клас
     7-11 класи (хлопці)
    Дмитрій Бокій Рівненський р-н Зорянський НВК школа-гімназія 9 клас
    Іван Дученко Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 7 клас
    Вова Грищук м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар 11 клас
    Микола Остапчук Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 8 клас
    Іван Шкуратюк м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» 11 клас
    Діма Давидюк Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 8 клас
    Роланд Куцеба Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 7 клас
    Сеньйорити
    Надія Талько Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. Дорослий
    Світлана Галик Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ № 7 Учитель
    Олена Мартяк Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. Учитель
    Ольга Вискрибенцева Зарічненський р-н Прикладницька I-III cт. Дорослий
    Валентина Пешко Здолбунівський р-н Новосілківський НВК Учитель
    Алла Андрійчук Дубенський р-н Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст. Дорослий
    Сеньйори
    Сергій Матеюк Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Дорослий
    Олександр Галик Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Учитель
    Михайло Маринич Рокитнівський р-н Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст. № 3 Учитель