Детальна інформація:

 • Вт
  02
  Кві
  2019

  Сортуємо сміття - дбаємо про майбутнє

  Український науково-дослідний інститут цивільного захисту спільно з журналом «Надзвичайна ситуація +» 2 квітня 2019 року у стінах Міжнародноговиставкового центру, що розташований за адресою: м. Лівобережна, Броварський пр-т, 15, у межах виставки Plast Expo запланували дискусійну панель для керівників закладів освіти на тему: «Сортуємо сміття - дбаємо про майбутнє».
  Метою заходу є формування екологічної культури учасників навчального процесу через упровадження системи роздільного збирання відходів у закладах освіти. Під час дискусійної панелі говоритимемо про необхідність підвищення рівня екологічної свідомості молоді, визначимо механізм створення передумов для впровадження системи сортування сміття у закладах освіти та спробуємо надати відповіді на проблемні питання. Як результат панельної дискусії, буде розроблений «Путівник щодо швидкої та ефективної організації роздільного збору сміття в закладах освіти» для використання в роботі всім навчальнимзакладам.
  Запрошуємо фахівців Управлінь освіти і науки, а також керівників навчальних
  закладів вашого регіону взяти участь у панельній дискусії. Якщо у вашій області вжедіє система роздільного збирання відходів у закладах освіти, просимо надатиконтакти закладу на e-mail: ns-plus@ukr.net з метою залучення його до заходу дляобміну досвідом.