Детальна інформація:

 • Ср
  20
  Бер
  2019

  Обласна виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

  20 березня 2019 року відбудеться відкриття обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. Місце проведення заходу: м. Рівне, вул. В.Чорновола, 74.

  Виставка проводиться з метою популяризації знань із науково-технічної творчості учнівської молоді, пошуково-конструкторської та дослідницької діяльності, а також раціоналізації та винахідництва; залучення учнівської молоді до різноманітних напрямів науково-технічної творчості. Представлені роботи вражають своєю неординарністю та креативністю. Кожен виріб індивідуальний і неповторний, як її автор, при цьому відповідає усім технічним вимогам та демонструє конкретне її застосування у відповідній галузі народного господарства.

  За результатами обласної виставки-конкурсу, кращі експонати будуть надіслані на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», яка буде проходити у м. Київ в Українському державному центрі позашкільної освіти.

  Відкриття виставки відбудеться 20 березня 2019 року о 14.00 год. за адресою: м. Рівне, вул. В.Чорновола, 74.