Детальна інформація:

 • Вт
  05
  Лют
  2019

  День безпечного Інтернету

  5 лютого - День безпечного Інтернету. Цього року до Дня безпечного Інтернету приєдналися вже 140 країн. Мета цього дня - залучити до дій кожного, хто працює над створенням безпечного онлайн-простору для всіх користувачiв, зокрема - дiтей.

  Що можуть зробити дорослі, що б захистити підлітків в Інтернеті? Багато чого, наприклад приєднатися в День безпечного інтернету (5 лютого 2019 року) до Всеукраїнської акції "Stop Sexтинг" і провести урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» серед дітей 7-11 класів.

  Вчитель може отримати сертифікат від видавництва «Ранок» про опанування теми щодо убезпечення підлітків від сексуальних ризиків в інтернеті.

  А також взяти участь у конкурсі, який ми проводимо спільно з Видавництвом «Ранок». Для участі в конкурсі ви маєте провести урок «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» 5 лютого та зробити публікацію в мережі Facebook, додавши фото з уроку (без облич дітей), найцікавіші запитання учнів, свої враження та обов’язково додати хештеги.

  Документ вх-95