Детальна інформація:

 • Чт
  24
  Січ
  2019

  Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Особистість на шляху до духовності: теорія, практика, пошук»

  09:00Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

  Всеукраїнська науково-практична конференція

  «ОСОБИСТІСТЬ НА ШЛЯХУ ДО ДУХОВНИХ ЦІННОСТЕЙ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, ПОШУК»

  24 січня  2019 року, м. Рівне

  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

  Шановні колеги!

  Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Особистість на шляху до духовності: теорія, практика, пошук», яка відбудеться на базі КЗ «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» за адресою: м. Рівне, вул. Котляреського,1.

  Мета конференції: теоретико-методологічне осмислення духовного розвитку особистості та науково-методичне обґрунтування доцільної послідовності виховних впливів духовних цінностей на зростаючу особистість  в умовах реформи освіти.

  Напрями роботи конференції:

  • Духовні цінності особистості у діяльнісних пріоритетах і процесуальному визначенні ролі вітчизняної науки для української освіти (дискусійна платформа 1).
  • Особистість у вимірі концептуальних моделей та практичних побудов виховання й духовного розвитку особистості (дискусійна платформа 2).
  • Зростаюча особистість учня Нової української школи у світлі духовності та поступу нації(дискусійна платформа 3).

  Наукова тематика конференції охоплює важливі проблеми та напрямами, але не обмежується ними.

  У програмі конференції :

  • Проведення тематичних дискусійних платформ та «дискусійного кола» за участю провідних наукових, учасників освітнього процесу.
  • Презентація монографії академіка І. Д. Беха  «Особистість на шляху до духовних цінностей».

  На конференцію запрошуються: науковці, викладачі, методисти, керівники закладів освіти, аспіранти, педагоги, студенти, учні, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою конференції.

  Мови конференції: українська, англійська.

  Початок реєстрації учасників: о 9.00 год.

  Відкриття конференції: 24 січня 2019 р. о 10.00 год.

  ФОРМИ ТА УМОВИ УЧАСТІ

  1.Очна участь – виступ з доповіддю або участь у обговоренні за темою і напрямами конференції.

  1. Онлайн-виступ– пряме включення в режимі скайп-зв’язку (необхідно зазначити під час реєстрації вказавши скайп-ім’я).
  2. Заочна участь – включення доповіді в програму конференції та розміщення тез обсягом до 3друк. стор. в е-збірнику матеріалів конференції.
  3. Стаття –розміщення у науково-методичному журналі «Нова педагогічна думка», що входить до переліку наукових фахових видань України та представлений у наукометричній базі Index Copernicus. До рукопису статті потрібно додати рецензію для авторів, що не мають наукового ступеня. Вартість публікації матеріалів учасників конференції – 40 грн. за одну сторінку. Оплата буде здійснюватися лише після затвердження статті до друку. Про необхідність друкування статті в журналі «Нова педагогічна думка» вказати в реєстраційній картці. Вимоги до публікації розміщені за посиланням: http://roippo.org.ua/activities/redakts/).
  4. Проїзд, проживання та харчування- за рахунок сторони, яка відряджає. Про необхідність резервування готелю (гуртожитку) прохання повідомитидо 18 січня 2019 р.
  5. Реєстрація учасниківконференції здійснюється до 18 січня 2019 р. за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfp4Oe9EN0v4OADRHdRbESrPogSixTblXZd0AhjvCADSMiPtQ/viewform

   

  Контактна особа з організаційних питань:

  Антонюк Лілія Володимирівна – методист кабінету інноваційної діяльності та науково-дослідної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, e-mail:kabidndr@gmail.com,  тел.: 0 (362) 64-96-70, м.тел.: 0987685854.