Анонси подій

Детальна інформація:

 • Пт
  16
  Лис
  2018

  Всеукраїнська науково-практична конференція “Філософсько-світоглядні засади трансформації освіти: простір соціальної взаємодії”

  16 листопада 2018 року об 11 год. 30 хв., на базі Рівненського обласного інституту  післядипломної педагогічної освіти (м.Рівне, вул.Чорновола,74)  відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Філософсько-світоглядні засади трансформації освіти: простір соціальної взаємодії”.

  Організатор  - Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

  Мета конференції: науково-методичне здійснення соціально-філософського аналізу світоглядного потенціалу освіти та формування нової освітньої і молодіжної політики в умовах реформування освіти та соціальних трансформацій в українському суспільстві.

  Напрями роботи конференції:

  Філософське обґрунтування реформи освіти як соціальної проблеми.

  Простір молодіжної соціальної взаємодії.

  Сучасні моделі партнерства закладів освіти та громади.

  У програмі конференції – проведення майстер-класів, тренінгів, діалогів з проблематики конференції, тематичних дискусійних платформ за участю провідних науковців закладів освіти та наукових установ і співорганізаторів.

  До участі  у конференції запрошено науковців, викладачів, методистів, керівників закладів освіти різного рівня;  практичних психологів, соціальних педагогів, вчителів; представників громадських організацій і фондів тощо.