Анонси подій

Детальна інформація:

 • Пт
  16
  Лис
  2018

  Відбудеться урочисте вручення обласних премій учням загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за рахунок обласного бюджету

  16 листопада 2018 року, 11 год., у приміщенні Рівненської облдержадміністрації (м.Рівне, майдан Просвіти,1, кімн.601) відбудеться урочисте вручення обласних премій учням загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за рахунок обласного бюджету.

  Організатор  - управління освіти  і науки облдержадміністрації.

  З метою підтримки обдарованої молоді розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 09.10.2018 року № 697 призначено 63 премії призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та 12 премій призерам фінальних етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у розмірі три тисячі гривень кожна, на загальну суму понад 225 тис. грн. Виплата премій здійснюватиметься за рахунок Обласної програми підтримки молоді на 2016 – 2020 роки.