Анонси подій

Детальна інформація:

 • Чт
  18
  Жов
  2018

  Розвиток управлінської компетентності керівника як важливого ресурсу забезпечення якості роботи закладу освіти

  Інститут повідомляє, що на виконання плану роботи відповідно до угоди між Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Брестським інститутом розвитку освіти 18 жовтня 2018 року проводиться Міжнародна конференція «Розвиток управлінської компетентності керівника як важливого ресурсу забезпечення якості роботи закладу освіти».

  Організатори заходу: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Брестський інститут розвитку освіти.

  Місце проведення: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Чорновола, 74, м. Рівне.

  Метою конференції є об'єднання зусиль науковців і практиків регіонів України і Білорусі, які ведуть наукові та прикладні дослідження управлінської діяльності сучасного керівника закладу загальної середньої освіти, для удосконалення професійної моделі сучасного менеджера, його ролі у забезпеченні якості роботи закладу освіти.

  До участі в заході запрошуються науково-педагогічні та педагогічні працівники інститутів післядипломної педагогічної освіти, інших закладів та установ освіти, керівники закладів загальної середньої освіти.

  Напрями роботи конференції:

  1. Розвиток професійної компетентності керівників закладів загальної середньої освіти в умовах неперервної освіти.
  2. Автономія закладу загальної середньої освіти як фактор якісних змін.
  3. Інформаційно-освітній простір у системі загальної середньої освіти.

  Робочі мови конференції: українська, білоруська, російська.

  Участь у конференції безкоштовна.

  У ході заходу розглядатимуться роль та зміст управлінської діяльності керівника закладу загальної середньої освіти; проблема професійної (управлінської) компетентності; нормативно-правові основи діяльності сучасного закладу освіти; практичний досвід якісних змін діяльності керівника в сучасних умовах, бачення перспективи його професійного зростання в умовах реформування системи освіти.

  Форми участі у конференції: виступ, стаття, тези, відеовиступ, онлайн-виступ. Для участі в заході просимо зареєструватися до 10 жовтня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/forms/MIwGFp16iduAplp63 та надіслати матеріали згідно із додатком на e-mail: roippo.rv@ukr.net (у темі вказати «на конференцію»).

  Матеріали конференції будуть розміщені у розділі «Конференції»на сайті Рівненського ОІППО http://www.roippo.org.ua.

  Статті, оформленні відповідно до вимог ВАК, будуть надруковані у науково-методичному журналі «Нова педагогічна думка», що входить до переліку наукових фахових видань України та представлений в науково-метричній базі Index Copernicus. До рукопису статті потрібно додати рецензію для авторів, що не мають наукового ступеня. Вартість публікації матеріалів учасників конференції – 40 грн. за одну сторінку. Оплата буде здійснюватися лише після затвердження статті до друку. Про необхідність друкування статті в журналі «Нова педагогічна думка» вказати в заявці.

  Вимоги до оформлення матеріалів конференції згідно із додатком.

  Інструкції щодо онлайн-виступів учасників конференції будуть надіслані додатково на вказані електронні адреси.

  Телефони для довідок: +38 (0362) 64-96-60; 64-96-61.

  Координатори підготовки і проведення конференції:

  від Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: Вєтров Іван Васильович, перший проректор;

  від Брестського інституту розвитку освіти: Рачевський  Станіслав Григорович, перший проректор.