• Сб
  11
  Січ
  2020

  11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісіїi для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. В Україні комітет Дня безпечного Інтернету представляє Центр кращого Інтернету
  . Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. «День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. 150 країн офіційно підтримали День безпечного Інтернету 5 лютого 2019 року. До Дня безпечного Інтернету в Україні у 2019 році офіційно долучились понад 1400 закладів освіти, бібліотек та громадських організацій. Понад 18000 освітян та бібліотекарів у всіх областях України взяли участь в освітніх заходах із безпеки в Інтернеті. 142 500 дітей та молодих людей взяли участь в офіційно зареєстрованих заходах, присвячених безпеці в Інтернеті.
  Ми б хотіли подякувати кожному та кожній, хто організовували, хто брали участь, хто висвітлювали заходи до Дня безпечного Інтернету 2019 та запрошуємо до відзначання Дня безпечного Інтернету 2020 у вівторок 11 лютого! Саме ви робите цей День в Україні – день заради безпечнішого та найкращого Інтернету!», – команда Центру кращого Інтернету. Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами #SID2020 та #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету у соціальних мережах. Центр кращого Інтернету запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, закладі освіти, місті, організації, країні, світі:  Реєструйте свою підтримку та отримуйте відкритий цифровий бейдж та сертифікат «Організатор_ка заходу до Дня безпечного Інтернету 2020» за посиланням: https://bit.ly/2OAHJXB;  Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести тощо із безпеки в Інтернеті;  Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештеги #SID2020 або #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету;  Створіть свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2020 року та беріть участь у #saferinternetchallenge Корисні посилання: Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, зокрема інформацію про заходи в Україні: https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID Більше ресурсів та інформації на сайті Центру кращого Інтернету: https://betterinternetcentre.org Якщо у Вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтесь до комітету Дня безпечного Інтернету в Україні на адресу електронної пошти: ukraine.sid@gmail.com

 • Ср
  22
  Січ
  2020
  11:00

  У середу, 22 січня з нагоди Дня Соборності України відбудеться творча зустріч із Віктором Брехуненком – директором Інституту дослідження Голодомору при Національному музеї Голодомору-геноциду, українським істориком, доктором історичних наук, професором.

  Початок: 11:00 год, актова зала  Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (вул. Чорновола, 74).

  Організатори: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Рівненське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

  План зустрічі

  1. Презентація  книги В. Брехуненка «Україна й українці. Ім'я як поле битви».
  2. Про створення Інституту дослідження Голодомору при Національному музеї Голодомору-геноциду. Дослідницькі проєкти, які реалізовує інститут.
  3.   Представлення брошур інституту: «Міфи про Голодомор. (Київ, 2019)» та «Голодомор-геноцид: термінологія.- (Київ, 2019)».

  У книзі «Україна й українці. Ім'я як поле битви» в науково-популярному форматі розглянуто походження самоназви "Україна" та її перетворення на єдине ім’я українського світу, простежено появу ідентичності "українці", "український народ". За допомогою наукових аргументів спростовано маніпулятивні версії родоводу та смислового наповнення поняття "Україна". З’ясовується природа іншої нашої самоназви - "Русь" та похідних від неї понять: "Росія", "Мала Русь" / "Мала Росія", "Велика Русь" / "Велика Росія", "російський народ", "малоросійський народ". Показано як Московія привласнювала ім’я "Русь" та його грецький відповідник "Росія", видаючи світові за нібито свою природну самоназву.

  Реєстрація на зустріч за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfE41k8pCc1tPsFiNyNcRibyfrYOjE3wwJnQ51hVOOBefBYRQ/viewform?vc=0&c=0&w=1

  Запрошуємо учителів суспільних предметів, методистів, які курують суспільні предмети, істориків, науковців, дослідників, краєзнавців, бібліотекарів, викладачів, студентів, усіх, хто прагне знати історію України не з міфів, а з першоджерел.

 • Чт
  23
  Січ
  2020
  10:00

  У четвер, 23 січня в КЗ “Рівненська обласна станція юних туристів” (м. Рівне, Чорновола, 74) відбудеться І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів “Край, в якому я живу”.

  У конкурсі змагатимуться представники музеїв навчальних закладів історичного, військово-історичного, природничого, технічного та галузевих профілів.

  Конкурс проводиться з метою виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, природного довкілля; розвитку музейної справи в загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах.

 • Чт
  23
  Січ
  2020
  10:00

  У п'ятницю, 24 січня  у приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. В.Чорновола, 74) відбудеться обласний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне 2020».

   До участі у фіналі запрошуються учасники онлайнового етапу змагань, які продемонстрували найкращі результати у своїх вікових групах згідно зі списком нижче.

  Учасники обласного фіналу змагатимуться у п’ятиборстві в шести вікових категоріях: чомучки (1-3 класи), дослідники (4-6 класи), дівчата (7-11 класи), хлопці (7-11 класи), сеньйорити, сеньйори.

  Онлайн-реєстрація учасників фіналу за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQ_v7wmAXcze3e3Z0dM4p3BHyf0vSCrs07hDrVgPrCvdNGFQ/viewform?vc=0&c=0&w=1 до 18 січня 2020 року.

  Очна реєстрація учасників фіналу у день змагань з 09:00 до 09:50 год. Урочисте відкриття о 10:00 год.

  Прохання інформацію довести до відома учасників згідно із додатком.

  Список

  учасників обласного фіналу з усного рахунку «Прангліміне 2020»

  1-3 класи

  Поліна Мельник Дубровицький р-н Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ 3 клас
  Іван Миронов Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
  Вероніка Онищук Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
  Дарина Гусарук Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
  Роман Климюк Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
  Дарина Степанюк Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
  Артем Петрина Володимирецький р-н Володимирецька ЗОШ №1 1 клас
  4-6 класи
  Андрій Чандик Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 4 клас
  Софія Максімова Гощанський р-н Гощанська гімназія 5 клас
  Ярослав Панасюк Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №4 6 клас
  Наталія Васюк Дубенський р-н Княгининська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 клас
  Володимир Долишній Дубенський р-н Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст. 4 клас
  Назар Піщук Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 6 клас
  7-11 класи (дівчата)
  Вероніка Радчук Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 7 клас
  Олександра Вискрибенцева Зарічненський р-н Морочненська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 клас
  Іванна Мартяк Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 8 клас
  Христина Хомедюк Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 9 клас
  Ліза Гагуха Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 7 клас
  Дарина Волянюк Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 7 клас
   7-11 класи (хлопці)
  Дмитрій Бокій Рівненський р-н Зорянський НВК школа-гімназія 9 клас
  Іван Дученко Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 7 клас
  Вова Грищук м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар 11 клас
  Микола Остапчук Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 8 клас
  Іван Шкуратюк м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» 11 клас
  Діма Давидюк Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 8 клас
  Роланд Куцеба Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 7 клас
  Сеньйорити
  Надія Талько Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. Дорослий
  Світлана Галик Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ № 7 Учитель
  Олена Мартяк Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. Учитель
  Ольга Вискрибенцева Зарічненський р-н Прикладницька I-III cт. Дорослий
  Валентина Пешко Здолбунівський р-н Новосілківський НВК Учитель
  Алла Андрійчук Дубенський р-н Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст. Дорослий
  Сеньйори
  Сергій Матеюк Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Дорослий
  Олександр Галик Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Учитель
  Михайло Маринич Рокитнівський р-н Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст. № 3 Учитель
 • Чт
  23
  Січ
  2020
  11:00

  У четвер, 23 січня на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти об 11 год відбудеться міжрегіональний методичний семінар із теми  «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проєкті «Інтелект України».

  До участі у роботі семінару запрошуються заступники директорів закладів загальної середньої освіти Рівненської та Волинської областей – учасники всеукраїнського науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

  Методичний семінар відбудеться за участі Світлани Кириленко, наукового консультанта Проєкту, кандидата педагогічних наук, начальника відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», та Ольги Кіян, координатора Проєкту, кандидата педагогічних наук, завідувача сектора експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації   змісту   освіти».

         Координатори у Рівненській області:

  Надія Мельник, кандидат педагогічних наук, проректор із науково-методичної роботи РОІППО;

  Валентина Андрійчук, методист кабінету дошкільної, початкової та спеціальної освіти РОІППО. 

 • Пт
  24
  Січ
  2020
  10:00

  У четвер, 24 січня у приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. В.Чорновола, 74) відбудеться обласний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне 2020».

   До участі у фіналі запрошуються учасники онлайнового етапу змагань, які продемонстрували найкращі результати у своїх вікових групах згідно зі списком нижче.

  Учасники обласного фіналу змагатимуться у п’ятиборстві в шести вікових категоріях: чомучки (1-3 класи), дослідники (4-6 класи), дівчата (7-11 класи), хлопці (7-11 класи), сеньйорити, сеньйори.

  Онлайн-реєстрація учасників фіналу за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQ_v7wmAXcze3e3Z0dM4p3BHyf0vSCrs07hDrVgPrCvdNGFQ/viewform?vc=0&c=0&w=1 до 18 січня 2020 року.

  Очна реєстрація учасників фіналу у день змагань з 09:00 до 09:50 год. Урочисте відкриття о 10:00 год.

  Прохання інформацію довести до відома учасників згідно із додатком.

  Список

  учасників обласного фіналу з усного рахунку «Прангліміне 2020»

  1-3 класи

  Поліна Мельник Дубровицький р-н Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ 3 клас
  Іван Миронов Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
  Вероніка Онищук Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
  Дарина Гусарук Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
  Роман Климюк Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
  Дарина Степанюк Дубенський р-н Тростянецький НВК 2 клас
  Артем Петрина Володимирецький р-н Володимирецька ЗОШ №1 1 клас
  4-6 класи
  Андрій Чандик Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 4 клас
  Софія Максімова Гощанський р-н Гощанська гімназія 5 клас
  Ярослав Панасюк Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №4 6 клас
  Наталія Васюк Дубенський р-н Княгининська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 клас
  Володимир Долишній Дубенський р-н Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст. 4 клас
  Назар Піщук Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 6 клас
  7-11 класи (дівчата)
  Вероніка Радчук Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 7 клас
  Олександра Вискрибенцева Зарічненський р-н Морочненська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 клас
  Іванна Мартяк Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 8 клас
  Христина Хомедюк Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 9 клас
  Ліза Гагуха Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 7 клас
  Дарина Волянюк Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 7 клас
   7-11 класи (хлопці)
  Дмитрій Бокій Рівненський р-н Зорянський НВК школа-гімназія 9 клас
  Іван Дученко Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 7 клас
  Вова Грищук м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар 11 клас
  Микола Остапчук Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 8 клас
  Іван Шкуратюк м.Рівне Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» 11 клас
  Діма Давидюк Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 8 клас
  Роланд Куцеба Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. 7 клас
  Сеньйорити
  Надія Талько Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. Дорослий
  Світлана Галик Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ № 7 Учитель
  Олена Мартяк Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст. Учитель
  Ольга Вискрибенцева Зарічненський р-н Прикладницька I-III cт. Дорослий
  Валентина Пешко Здолбунівський р-н Новосілківський НВК Учитель
  Алла Андрійчук Дубенський р-н Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст. Дорослий
  Сеньйори
  Сергій Матеюк Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Дорослий
  Олександр Галик Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Учитель
  Михайло Маринич Рокитнівський р-н Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст. № 3 Учитель
 • Чт
  30
  Січ
  2020
  10:30

  У четвер, 30 січня о 10:30 у  відбудеться науково-теоретична конференція «Інноваційні технології в теорії та практиці сучасної медичної освіти».

  Місце проведення - Комунальний заклад вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради (м. Рівне, вул. Карнаухова, 53).

 • Чт
  30
  Січ
  2020
  11:00

  30 січня  на базі КЗ “Рівненська обласна станція юних туристів” РОР відбудеться семінар-нарада відповідальних за туристсько-краєзнавчу та музейну роботу органів управління освітою районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад області, а також директорів закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму на тему “Національно-патріотичне виховання засобами туризму і краєзнавства”. Початок об 11:00.

 • Чт
  30
  Січ
  2020
  14:00

  Запрошуємо вас на пресконференцію начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Вікторії Кацеби та заступника директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Ольги Янушевич щодо підготовки зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році та пробного тестування.

  Захід відбудеться 30 січня о 14:00 в актовій залі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74).

 • Чт
  30
  Січ
  2020
  14:00

  У четвер, 30 січня о 14:00 в актовій залі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74) відбудеться пресконференція начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Вікторії Кацеби та заступника директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Ольги Янушевич щодо підготовки зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році та пробного тестування.

 • Пт
  31
  Січ
  2020
  13:00

  У п'ятницю, 31 січня о 13:00 пройде перша частина семінару-навчання з питань безпечності харчування у закладах загальної середньої освіти.

  Захід відбудеться у КЗ «Рівненський обласний ліцей-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради (м. Рівне, вул. Котляревського, 1).

 • Чт
  06
  Лют
  2020
  15:00

  У четвер, 6 лютого о 15:00 у приміщенні Рівненської облдержадміністрації за адресою (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, аудиторія 201) відбудеться засідання штабу з організації проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

 • Вт
  18
  Лют
  2020
  11:00

  18 лютого на базі Дубенської міської станції юних техніків відбудеться обласний семінар для керівників творчих об’єднань з початкового технічного моделювання на тему: «Технологія інтеграції в освітньому процесі».

  Відкриття семінару відбудеться 18 лютого 2020 року об 11.00 за адресою: м. Дубно, вул. Запорізька, 24.

 • Чт
  20
  Лют
  2020
  Пт
  21
  Лют
  2020
  09:00

  Обласний тур конкурсу пройде 20 та 21 лютого. Вчителі змагатимуться у номінаціях: «Початкова освіта», «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Хімія». Переможці  обласного туру отримають премії у розмірі двох посадових окладів вчителя вищої категорії та представлятимуть Рівненщину у фіналі всеукраїнського конкурсу.

  Конкурс розпочнеться 20 лютого о 9:00 в актовій залі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74). Підсумують змагання 21 лютого о 15:30 у Млинівській ЗОШ № 3 (смт Млинів, вул. Рівненська, 15).

 • Сб
  22
  Лют
  2020
  Сб
  29
  Лют
  2020

  Гарна ідея для змістовного та активного сімейного дозвілля. Нові враження, адреналін, знайомства, спілкування та, звичайно, нагороди переможцям.

  У підсумку - чудова можливість поборотись за участь у грандіозному святі ювілейного суперфіналу, де зберуться найспортивніші сім’ї області!!!

  ТА НАЙГОЛОВНІШЕ – проведення часу з власними дітьми, пізнання своїх можливостей та згуртування у командній грі!!!

  Зацікавила інформація? Приєднуйтесь!!!

  22 лютого у м. Острог (площа Декабристів, 6 (спортзал НВК «Школа I-III ст.–гімназія»)

  23 лютого у м. Рівне (вул. Гагаріна, 53 (спортзал ЗОШ № 13),

  29 лютого у м. Вараш (мікрорайон Будівельників, 55 (спортзал ЗОШ № 1).

  Склад команди– 4 особи. Команда може складатися як з однієї сім’ї, так і з двох: двоє дорослих та двоє дітей віком до 14 років.  Приїзд команд до 11.30. Початок гри о 12.00. Організатор – обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

  Деталі за посиланням  http://sportforall.rv.ua/?page=10&article=2079

  До зустрічі!

 • Ср
  26
  Лют
  2020
  11:00

  Захід відбудеться 26 лютого об 11:00 в приміщенні Федерації професійних спілок Рівненської області (м. Рівне, вул. Миру, 7а).

  Порядок денний:

  1. Про підсумки виконання угоди між управлінням освіти і науки облдержадміністрації і радою Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
  2. Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України, який проводився у 2019 році.
  3. Про стан організації харчування у закладах освіти Рівненської області.
  4. Про стан роботи в управлінні освіти і науки облдержадміністрації щодо звернень громадян у 2019 році.

   

 • Чт
  27
  Лют
  2020

  У четвер, 27 лютогоо 15.00 у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (м. Рівне, вул. Короленка, 6). відбудеться відкриття виставки робіт обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

  На оцінку подаються роботи на космічну тематику, які є самостійним творчим доробком або результатом досліджень, спостережень і міркувань авторів в обраних ними жанрі або техніці.

  За результатами обласного конкурсу, кращі експонати будуть надіслані на Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії», який буде проходити у м. Київ. Його організовує та проводить Українське молодіжне аерокосмічне об‘єднання «Сузір’я» спільно з Національним центром аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова та за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України.

   

 • Пт
  28
  Лют
  2020
  Сб
  29
  Лют
  2020

  28 - 29 лютого на базі Здолбунівської районної станції юних техніків ( вул. Яворницького, 26) відбудуться відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі). Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

  Програмою змагань передбачається індивідуальна першість у класах трасових автомоделей «RETRO», «Евроспорт-стандарт»; командна першість у класах трасових автомоделей (екіпажна гонка) «Вантажівка», «G-33». До командного заліку зараховуються два кращих результати (по одному від кожного з двох екіпажів команди), показаних у класах моделей «Вантажівка» та «G-33». За однакової суми очок у двох або більше команд перевага надається тій команді, у якої кращий результат у класі «G-33».

  Відкриття змагань відбудеться 28 лютого 2020 року о 11.00 за адресою:  вул. Яворницького, 26, м. Здолбунів.

 • Сб
  29
  Лют
  2020

  29 лютого о 10:00 відбудеться підсумковий етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурс відбудеться на базі РОІППО (м. Рівне, вул. Чорновола, 74).

 • Вт
  03
  Бер
  2020
  11:00

  3 березня об 11 годині у Вищому професійному училищі №1 м. Рівне (вул. Степана Бандери, 69) відбудеться обласний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти з метою популяризації творчості видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка та задля розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності.

  До участі у конкурсі запрошується один учасник від району, міста, об’єднаної територіальної громади та від закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

  Учасники читають чи інсценізують твір Т.Г.Шевченка, або твір-присвяту Шевченку.

  Конкурс проводиться серед вікових категорій:

  І категорія (молодша) – 9 – 13 років;

  ІІ категорія (старша) – 14 – 17 років.

               Творчий захід традиційно щороку організовує та проводить управління освіти і науки облдержадміністрації та Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

 • Вт
  10
  Бер
  2020

  У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (м. Рівне, вул. Короленка, 6) 10 березня об 11:00 відбудуться урочистості, присвячені вшануванню переможців ІІІ етапу XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої», та їх вчителів.

 • Ср
  11
  Бер
  2020

   

  11 березня о 10:00 у комунальному закладі «Станція юних натуралістів» РОР (вул. Чорновола, 79Б) відбудеться обласний семінар-практикум  для вчителів та керівників гуртків еколого-натуралістичного напрямку на тему  «Пермакультура теплих грядок Розума».

 • Вт
  17
  Бер
  2020

  17 березня  відбудеться заочна обласна виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

  Виставка проводиться з метою популяризації знань із науково-технічної творчості учнівської молоді, пошуково-конструкторської та дослідницької діяльності, а також раціоналізації та винахідництва; залучення учнівської молоді до різноманітних напрямів науково-технічної творчості.

  За результатами обласної виставки-конкурсу, кращі експонати будуть надіслані на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», яка буде проходити у м. Київ в Українському державному центрі позашкільної освіти.

 • Чт
  07
  Тра
  2020

  7 травня об 11 год. на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в режимі онлайн відбудеться освітній стартап EdStart-up – підсумки щорічного конкурсу стартап-проєктів та ідей для освіти.

  Метою конкурсу є виявлення кращих ідей та стартап-проєктів, які розв’язують конкретні проблеми дітей, учнів, вчителів і батьків, громадськості та відповідають актуальному запиту науково орієнтованої освіти й інноваційної освітньої практики, а також забезпечують активізацію дослідно-експериментальної роботи й інноваційний поступ освіти Рівненщини.

  Учасники освітнього стартапу  EdStart-up подають стартап-проєкти та ідеї, які мають коротку історію діяльності для подолання викликів освітньої реформи й отримання прибутку для освіти і науки.

  У цьому році стартап-проєкти та ідеї представлені за такими тематичними напрямами: Нова українська школа; STEAM-освіта, Новий учитель.

  Кращі  ідеї та статап-проєкти отримають дипломи учасників освітнього стартапу  EdStart-up, а їх автори будуть залучені до створення інноваційних освітніх проєктів  регіонального рівня для закладів освіти та запрошені на безкоштовне навчання з фандрайзингової, підприємницької й інноваційної діяльності.

  З ідеями щорічного конкурсу – освітнього стартапу EdStart-up можна ознайомитися на платформі інноваційної освіти Рівненщини https://rivneinnovation.blogspot.com/

 • Пт
  08
  Тра
  2020

  8 травня об 11:00 у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти в режимі онлайн відбудуться ІІ регіональні  педагогічні читання за працями видатних та відомих науковців і педагогів Рівненщини з нагоди відзначення Дня науки в Україні.

  Метою регіональних педагогічних читань є дослідження та ознайомлення з досягненнями видатних науковців і педагогів області та поширення й апробація їх ідей в інноваційному просторі Рівненщини.

  Під час педагогічних читань буде висвітлено прогресивні наукові ідеї та унікальні розробки таких науковців Рівненщини: С. Карпенчук, С. Дем'янчука, Б.Степанишина, С. Пальчевського, Т. Паніманської, Т. Дем’янюк, І. Малафіїка, М.Євтуха, О. Гумінської, Т. Рабченюк, В. Дем'янюка  та ін. Учасники читань популяризуватимуть досягнення майстрів педагогічної та освітньої  думки: Л.Кузьмук, М. Рудковського, А. Остапенко, Ю. Лустюк, В. Шевчук, Т.Пилиповича, Л. Мельничук, С. Плиски.  Відбудеться презентація педагогічних династій в історії освіти Рівненщини. Також учасники педчитань ознайомляться із посібниками працівників інституту, які використовуються для науково-методичного забезпечення освітнього процесу: Г. Пустовіта, В. Демченка, О.Лютко, Л. Савчук, Т. Гавлітіної, Л. Тищенко, В. Папуші та ін.

  Учасники педчитань ознайомляться із науковими та популярними виданнями інституту – науково-методичним журналом «Нова педагогічна думка», Дайджестом, каталогами праць тощо.

  Програма педчитань розміщена на сайті інституту за посиланням: http://roippo.org.ua/activities/scientific_methodological/innovation.php/3696/.

  За підсумками проведення регіональних педагогічних читань готуються  матеріали, які будуть розміщені в е-збірнику матеріалів на сайті РОІППО за адресою: http://www.roippo.org.ua/ розділ «Конференції».

 • Чт
  14
  Тра
  2020

  14 травня 2020 року в рамках Загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту МОЗ України за підтримки Криворізької міської ради та Міжнародного благодійного фонду допомоги постраждалим внаслідок ДТП проводить ІІ Молодіжну науково-практичну конференцію «Безпека на дорозі».

  Передбачено такі тематичні напрямки роботи конференції:

  • роль та місце органів державної влади у системі забезпечення безпеки дорожнього руху;
  • «школа ‒ вчитель ‒ учень» ‒ фундамент транспортної безпеки;
  • поліцейська діяльність у сфері безпеки дорожнього руху;
  • комунікація суспільства як засіб попередження дорожньо-транспортного травматизму;
  • підвищення рівня безпечності доріг та дорожньої інфраструктури;
  • вдосконалення механізмів активної та пасивної безпеки автомобілів;
  • порятунок та надання допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод;
  • громадська діяльність заради дорожньої безпеки.

  До участі у конференції запрошуються молоді вчені, студенти, курсанти, аспіранти (ад’юнкти) закладів вищої освіти, молоді фахівці у сфері безпеки дорожнього руху Національної поліції України, органів державної влади та місцевого самоврядування, автотранспортних підприємств, а також учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти та старшокласники закладів загальної середньої освіти, представники громадських організацій тощо.

  Детальна інформація про умови участі у конференції та порядок її проведення міститься в інформаційному листі.

 • Пн
  18
  Тра
  2020
  Пт
  22
  Тра
  2020

  Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій України та Громадська спілка «Український форум енергоефективності і відновлюваної енергетики» запрошують представників підприємств, організацій, фахової спільноти з питань енергоефективності та всіх зацікавлених сторін взяти участь у роботі першого Всеукраїнського онлайн-марафону енергоефективності та енергозбереження, який буде проведено з 18 по 22 травня 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

  Проведення такого заходу обумовлено існуючою тенденцією зростання цін на енергоносії та великою енергозалежністю української економіки, що створює попит на нові енергоефективні рішення у всіх сферах діяльності.

  Марафон має на меті залучити до участі відомих спеціалістів і стати інституційною платформою для формування партнерства між органами центральної виконавчої влади, представниками бізнесу, фінансових організацій та освітніх закладів для впровадження політик і програм з питань управління енергоспоживанням, зміни клімату та енергетики сталого розвитку.

  Під час онлайн-марафону учасники одержать інформацію про сучасний стан реалізації державної політики у сфері енергоефективності (законодавство, енергетичні програми та плани тощо), діючі в Україні Програми технічної допомоги у сфері раціонального енергоспоживання та енергозбереження, аналіз ринку послуг з енергозбереження, відновлюваної енергетики та альтернативних палив, підвищення потенціалу освітніх послуг у цій сфері.

  Участь у онлайн-марафоні безкоштовна (за умови завчасної реєстрації).

  Онлайн! Зі свого робочого чи домашнього комп'ютера, з будь якого міста світу, Реєстраційна форма для участі у заході, а також інформація щодо спікерів, змісту програми першого тижня Всеукраїнського онлайн-марафону енергоефективпості та енергозбереження оприлюднені на сайті відеоконференції за посиланням:

  https://marafon.energy/#block1037

 • Ср
  10
  Чер
  2020

  За участі першого заступника голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Подоліна, в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олександра Набочука та директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк 10 червня о 12:00 відбудеться онлайн-брифінг щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Трансляція брифінгу відбуватиметься на офіційній сторінці Рівненської ОДА в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/RivneODA/

 • Ср
  10
  Чер
  2020

  10 червня відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Смарттехнології як чинник інноваційного розвитку» у форматі онлайн, початок о 10:00.

  Організатори: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно із Брестським обласним інститутом розвитку освіти в рамках ІІ регіонального форуму із теми «Інноваційні смартрішення для освіти» (спільно з ГО «Розумне місто та екосистема»).

  На конференції розглядатимуться питання розвитку сучасних смарттехнологій та їх застосування у навчальному процесі; методики використання смарттехнологій; дидактичні можливості смарттехнологій; сучасні тренди вітчизняного та зарубіжного досвіду; освоєння інформаційно-комунікаційних технологій в умовах реального навчального процесу; створення сучасної інформаційної інфраструктури; випуску принципово нових мультимедійних навчальних продуктів; підвищення ІКТ-, смарткомпетенцій педагогічних працівників.

  Конференція транслюватиметься у прямому етері на Youtube-каналі:  https://www.youtube.com/channel/UCC3glMbFwlhiClauVgyfWfw/live (посилання на онлайн-трансляцію також є на сайті http://www.roippo.org.ua/) та веб-порталі «Освіта Рівненщини» http://rivneosvita.org.ua/ .

  Статті, оформлені відповідно до вимог ВАК (згідно із додатком), будуть надруковані в науково-методичному журналі «Нова педагогічна думка», який, згідно із наказом МОН України від 17.03.2020 № 409, затверджено в категорії Б (у галузі педагогічних наук (спеціальності – 011, 014, 015) і включено до Переліку наукових фахових видань України. Журнал представлений в науково-метричній базі Index Copernicus. До рукопису статті потрібно додати рецензію для авторів, які не мають наукового ступеня.

  Інші матеріали конференції будуть розміщені в розділі «Конференції» на сайті Рівненського ОІППО http://www.roippo.org.ua.

 • Чт
  02
  Лип
  2020
  Пт
  03
  Лип
  2020

  2-3 липня 2020 року на базі Національного університету «Острозька академія» та Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться літня школа з академічної доброчесності.

  Мета літньої школи: ознайомити керівників і педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти з основами академічної доброчесності, сформувати передумови для впровадження принципів академічної доброчесності в системі загальної середньої освіти.

  Завдання літньої школи:

  1. Сприяти виконанню положень Закону України «Про освіту» у частині забезпечення академічної доброчесності.
  2. Ознайомити педагогічних працівників з філософським, психологічним, педагогічним, правовим та економічним підґрунтям академічної доброчесності.
  3. Представити зарубіжний досвід упровадження принципів академічної доброчесності.
  4. Створити передумови для використання основних ідей академічної доброчесності у закладах загальної середньої освіти.

  Цільова аудиторія: директори, заступники директорів і вчителі закладів загальної середньої освіти України.

  Орієнтовна тематика роботи літньої школи з академічної доброчесності:

  1. Роль закладу освіти (школи) у становленні і розвитку академічної доброчесності.
  2. Психолого-педагогічні та етичні засади академічної доброчесності.
  3. Розвиток навичок академічного письма як передумова академічної доброчесності.
  4. Аналіз положень Кодексу академічної доброчесності та їх практичної реалізації.
  5. Нормативно-правові аспекти академічної доброчесності та боротьби з проявами академічної нечесності.
  6. Міжнародні стандарти академічної доброчесності та їх впровадження у закладах загальної середньої освіти.
  7. Основні принципи запровадження/вдосконалення системи якості освіти та освітнього менеджменту.

  Викладачі. До викладання основних засад академічної доброчесності залучаються викладачі Національного університету «Острозька академія» та Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

  Форми роботи: лекції, дискусії, семінари, які відбудуться за допомогою технологій онлайн-навчання, зокрема Google Meet (інструкція користування буде надіслана усім учасникам).

  Документи про завершення роботи літньої школи. Після завершення роботи літньої школи, слухачі отримають сертифікат Національного університету «Острозька академія» та Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти установленого зразка.

  Участь у школі безкоштовна.

  Прохання зареєструватися за посиланням до 30 червня 2020 року:

  https://docs.google.com/forms/d/1K_c3dACCU56ECYwkV6Cn7lWiQnhsMTRXkLRYEg1R3a0/prefill

  У разі запитань, просимо звертатися за електронними адресами:
  dmytro.shevchuk@oa.edu.ua
  або gavlitina@ukr.net

   

 • Чт
  20
  Сер
  2020
  14:00

  На щорічній серпневій колегії управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації темою для обговорення стане «Освіта в умовах карантину: ключові виклики та завдання нового 2020-2021 навчального року». Засідання відбудеться у четвер, 20 серпня, о 14:00 в режимі онлайн.

  Забезпечення якості освіти в нових реаліях,  проблеми освітньої галузі та державні гарантії, пріоритетні завдання розвитку освіти –  ці та ще низку не менш важливих питань розглянуть освітяни під час колегії. Порядок денний засідання за посиланням – https://cutt.ly/0d60hJP .

  Охочі зможуть переглянути онлайн-трансляцію та відеозапис заходу на офіційній сторінці управління освіти і науки у мережі Facebook – https://cutt.ly/6d6mVS2.