Блискучий виступ команди вихованців РМАНУМ у Всеукраїнському конкурсі-захисті

   
14-17 травня у Києві відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2021 року, у якому взяли участь старшокласники Рівненщини.

Вдруге поспіль конкурс-захист пройшов онлайн. Позаду у вихованців закладу – перемоги у ІІ (обласному) етапі, тижні наполегливої підготовки, напружені та емоційно насичені конкурсні дні, але усе це дало відмінні результати.

 

“Успіх і перемога у цьому конкурсі не вимірюються кольором медалі чи її наявністю. Кожен відчує вагомість результату цього конкурсу лише на відстані часу. Чим далі від змагання учасники відходитимуть, тим більше будуть цінуватимуть його”, – зазначив директор НЦ «МАН» України Оксен Лісовий.

Отож, всього 34 переможця. І місць – 2, ІІ місць – 7 та ІІІ місць – 25.

 

 

 

Перемоги у своїх секціях здобули:

 

Відділення комп’ютерних наук

Секція «Комп’ютерні системи та мережі»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1 Чернюк Олександр Олександрович 11 Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка Рівненської міської ради Розумний акваріум Жуковський В.В.
Ольховик В.Л.
ІІІ

Секція «Internet-технології та WEB-дизайн»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Петровський Юрій Миколайович 11 Глинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Здолбунівської міської ради Рівненської області

Розробка Web-cервісу #STOP_KRIMINAL для боротьби з кіберзлочинністю Александрук В.В. ІІІ

Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Калюх Павло Миколайович 10 Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради Сарненського району Доповнена реальність на уроках трудового навчання Берестень С.В. ІІІ

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція «Правознавство»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Потапчук Яна Вікторівна 11 Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради Млинівського району Розвиток Підлозцівської територіальної громади в умовах децентралізації: правові та соціологічні аспекти Жовнірук І.П., Шокало Ю.М. ІІІ

Секція «Педагогіка»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Прокопчук Софія Олександрівна 11 Володимирецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Володими-рецької районної ради, КПНЗ «Володимирецький будинок школярів та юнацтва» Роль інклюзивного середовища у формуванні особистості дитини з особливими освітніми потребами Мирончук Г.К. ІІІ

Секція «Журналістика»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Данилюк Андрій Романович 11 Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради Комунікаційні характеристики телевізійного ефірного мовлення Бондаренко О.І.     ІІІ

Відділення історії

Секція «Всесвітня історія»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Шевчук Анастасія Андріївна 10 Обласний науковий ліцей

в м. Рівне Рівненської обласної ради

Польське повстання 1863-1864 рр. на Волині Кравчук О.В.

 

ІІІ

Секція «Етнологія»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Красько Вікторія Вікторівна 10 Орв’яницький заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Дубровицької міської ради Повсякдення поліщуків у системі координат традиційних взаємин чоловіка і жінки: за матеріалами села Орв’яниця на Дубровиччині Буткевич О. І.

 

ІІІ

Секція «Археологія»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Коханевич Марія Віталіївна 10 Кам’янський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської районної ради Рівненської області Розвиток чорної металургії на Волині на прикладі поселення давньоруських металургів біля села Велика Клецька Рівненського району Рівненської області Коцюбайло В.П., Коханевич С.Г.

 

ІІІ

Відділення наук про Землю

Секція «Географія та ландшафтознавство»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Дудчак Назар Романович 11 Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради Різноманітність як фактор і ознака розвитку міської системи розселення України Романів О.Я., Хойна Н. В.

 

ІІІ

Відділення технічних наук

Секція «Технологічні процеси та перспективні технології»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Паріпа Вікторія Василівна 10 Здолбунівська гімназія Здолбунівської міської ради Рівненської області Модель фільтра для

очистки води

комбінованими

методами

Кочубей С.П.

Омельчук І.М.

Рудик Н.В.

ІІІ

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція «Українська література»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Кирильчук Святослав Олександрович 10 Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради Жанр технотрилеру в романістиці Макса Кідрука Венцурик Л.М., Кирильчук О.М. І

Секція «Зарубіжна література»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Примак Анатолій Васильович 10 Масевицький ліцей Рокитнівської селишної ради Образ Парижа в романі Чарльза Белфора «Паризький архітектор» Горіна І.О., Воробйова Л.М. ІІ

Секція «Мистецтвознавство»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Сауш Поліна Юріївна 10 Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-ліцей» Рівненської міської ради Формування бренду сучасних медіа в епоху цифрових технологій Данчук А.С. ІІ

Секція «Літературна творчість»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Юрчук Катерина Олександрівна 10 Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради «Безтолковий» туман» Мазур О.О. ІІ

Відділення мовознавства

Секція «Українська мова»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Кудра Анастасія Андріївна 11 Обласний науковий ліцей

в м. Рівне Рівненської обласної ради

Вставлені конструкції в романі «Століття Якова» Володимира Лиса: комунікативно-прагматичний аспект Шульжук Н.В. ІІІ

Відділення хімії та біології

Секція «Медицина»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Вуїв Ольга Володимирівна 11 Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради Вплив мутації генів фолатно-метіонінового циклу на рівень гомоцистеїну у дітей з аутизмом Шелепенко О.І. Данилюк А.П. ІІІ

Секція «Психологія»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Ящук Дмитро Олександрович 11 Обласний науковий ліцей у м. Рівне Рівненської обласної ради Психологічний аналіз гомонегативізму в юнацькому віці Руденко Н.М. Афанасьєва В.Є. ІІ

Секція «Валеологія»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Малеш Наталія Сергіївна 11 Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради Рання діагностика випадіння волосся у підлітків за допомогою сучасних методів трихоскопії Шелепенко О.І. Чуль О.С. ІІІ

Секція «Хімія»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Данилюк Андрій Романович 11 Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради Застосування газових сенсорів для моніторингу об’єктів довкілля Мартинюк Г.В. Максимчук І.С. ІІІ

Секція «Зоологія»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Апанчук Роман Ігорович 10 Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради Динаміка чисельності популяції лелеки білого в заплаві р. Горинь в межах Острозької міської територіальної громади Рівненського району Головко О.В. Ніколаєва В.Я. ІІІ

Відділення екології та аграрних наук

Секція «Екологія»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Буднік Ірина Олександрівна 10 Великоомелянський ліцей Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області Демекологія слимака виноградного на природно-антропогенних ландшафтах Великоомелянської селищної ради Бєдункова О.О. І

Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Мамчиц Олеся Миколаївна 11 Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Вараського району Рівненської області Обгрунтування біологічної рекультивації ветландів, порушених видобуванням бурштину Снітко Г.Г. ІІ

Секція «Лісознавство»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Тарковський Андрій Тарасович 10 Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради Рівненської області Вплив регуляторів росту на вкорінення живців туї західної кулястої форми

(Thuja occidentalis L.)

Лазар О.Д.

Редкодубська С.М.

 

ІІІ

Секція «Ветеринарія та зоотехнія»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Соболєва Анна Миколаївна 11 Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради Ветеринарно-санітарні умови утримання та профілактика інфекційних захворювань серед безпритульних собак м. Рівне Рудь О.Г.
Чуль О.С.
ІІІ

Секція «Агрономія»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Бурачинська

Марина Вадимівна

10 Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради Хімічний склад та харчова цінність високопродуктивних сортів дайкону (raphanus sativus l. subsp. acanthiformis (morel) в умовах Західного Лісостепу Попельницька О.В. ІІІ

Відділення математики

Секція «Математика»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Турбал Богдан Юрійович 11 Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради Метод екстраполяції на основі динамічних характеристик Турбал Ю.В., Яцук Т.А. ІІІ

Секція «Прикладна математика»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Мартинюк Софія Андріївна 10 Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Дослідження динаміки сонячної активності методами стохастичного аналізу Сідлецький В.О. ІІ

Відділення фізики і астрономії

Секція «Теоретична фізика»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Вівсянник Анастасія Олегівна 10 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради Теоретичні моделі розв’язування задач з динаміки Галатюк Ю.М. ІІІ

Секція «Експериментальна фізика»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Козярчук Євгеній Олегович 10 Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 28 Рівненської міської ради Визначення густини потоку радону з ґрунтів в контрольних точках Рівненської області Лебедь О.О., Ткачук Н.М. ІІІ

Секція «Аерофізика та космічні дослідження»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Машлай Неоніла Юріївна 11 Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Пристрій для визначення впливу силових полів на опір рухомого тіла Кочубей С.П. ІІІ

Відділення економіки

Секція «Економічна теорія та історія економічної думки»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Глущук Василь Ярославович 10 Рівненська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради Теорія моральних почуттів А. Сміта:  можливості застосування в сучасній поведінковій економіці Міщук Г.Ю., Якимчук О.В. ІІІ

Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Ключник Дарія Артурівна 11 Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради Цифрові компетентності населення як сучасна детермінанта зайнятості Міщук Г.Ю. ІІІ

Секція «Фінанси, грошовий обіг та кредит»

Прізвище, ім’я, по батькові клас Заклад освіти Тема роботи Науковий керівник Місце
1. Тарасун Тарас Романович 10 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Центр надії» імені Надії Маринович Рівненської міської ради Фінансова грамотність населення як складова соціально-економічного розвитку Боднарюк І.Л. ІІ

 

Таблиця Результати РМАНУМ

Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram