Увага !!!! Реалізація Державного стандарту Нової української школи

17.05.2017

У 2017/2018 навчальному році відбудеться апробація освітніх програм з реалізації Державного стандарту Нової української школи (http://nus.org.ua).

Мета апробації – напрацювання навчальних матеріалів для учнів початкової школи на основі нових освітніх програм на виконання Державного стандарту Нової української школи для подальшого їх поширення серед вчителів, батьків та інших представників професійної спільноти. Для цього Міністерству освіти і науки України потрібно вибрати 100 шкіл (4 школи у кожній області, а також у місті Києві), які стануть першими провідниками змін Нової української школи.

До участі в апробації запрошуються загальноосвітні навчальні заклади, які матимуть на 1 вересня 2017/2018 навчального року щонайменше два перші класи, які безпосередньо візьмуть участь у процесі апробації. Важливо, щоб кількість дітей у пілотних класах не перевищувала 30 дітей.

Важливим етапом процесу вибору пілотних шкіл є заповнення аплікаційної форми, яку потрібно заповнити від кожного навчального закладу. При виборі пілотних шкіл будуть враховуватися такі критерії, як мотиваційна складова, готовність педагогів до напрацювання освітніх матеріалів та обміну досвідом, наявність відповідного освітнього середовища тощо.

Аплікаційну форму надати управлінню освіти і науки облдержадміністрації до 20.05.2017 на адресу lukashuk_obluo@icc.rv.ua

Довідково:

http://nus.org.ua/u-100-shkolah-v-ukrayini-zaprovadyat-integrovane-navchannya-dlya-pershoklasnykiv-2/trackback/