Першокласники Корнинського ліцею розпочали навчання у новому корпусі

1 вересня новий корпус ліцею у Корнині відчинив свої двері для школярів. Добудували заклад у межах Національної програми «Велике будівництво».

На святі першого дзвоника, який цьогоріч влаштували лише для першачків та випускників закладу,  побував перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

«Відсьогодні – це другий дім для 153 учнів початкових класів. Новий корпус у Корнині – приклад ефективної співпраці у створенні якісного освітнього простору. Коли Президент, Уряд, громади  працюють злагоджено – з’являються ось такі сучасні об’єкти, розвивається село, район, область. У цьому і є суть програми «Велике будівництво», – відзначив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

На реконструкцію ліцею цьогоріч спрямували 16 млн грн, з яких 13 з державного бюджету, решта – місцевого.

Приміщення Корнинського навчального закладу побудоване у 1934 році. У закладі не вистачало класних кімнат, були відсутні спортивна та актова зали, внутрішні вбиральні. У рамках «Великого будівництва» корпус старої школи перепланували, будівельну конструкцію підсилили, облаштували ігрові майданчики. У результаті добудови нового навчального корпусу забезпечено комфортні умови для навчання 320 учнів, з яких півтори сотні – учні початкових класів.

Нагадаємо, програма «Велике будівництво» передбачає масштабну розбудову інфраструктури України. В межах президентського проєкту на Рівненщині буде побудовано чи реконструйовано 5 шкіл, 5 дитсадків, 5 спортивних об’єктів, 7 приймальних відділень. Також буде відремонтовано 73 кілометрів доріг державного значення.

Поширити у Фейсбук: Поширити у Фейсбук