Телефони працівників управління

Посада Прізвище та ініціали Робочий телефон
начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Таргонський Григорій Миколайович 26-46-93

26-49-96

заступник начальника – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей Пекарський Олег Миколайович 26-75-35
заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Коржевський Петро Миколайович 26-75-74
заступник начальникавідділу виховної роботи та соціального захисту дітей Рожко Тетяна Володимирівна 26-06-18
головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Герасимчук Руслана Борисівна 26-94-58
начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Сидорук Святослав Миколайович 26-37-10
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Лукащук  Лідія Олександрівна 26-37-10
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Вибач Андрій Вікторович 26-37-10
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Кацеба Вікторія Юріївна 26-66-52
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Кривчук Любов Степанівна 26-66-52
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Петренчук Володимир Васильович 26-37-10
головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей Ровкач Ангеліна Василівна 26-75-35
головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей Онищук Катерина Петрівна 26-75-35
головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей Остапчук Ірина Степанівна 26-74-35
головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей Півторак Ольга Вікторівна 26-74-35
головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти Андрєєва Майя Миколаївна 26-16-33
заступник начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти Полюхович Олена Василівна 62-34-62
головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти Ярмолюк Олена Петрівна 62-34-62
головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти Анастасьєва Наталія Петрівна 69-52-46
головний бухгалтер ЦБ №1 Давидюк  Наталія Василівна 26-49-04
заст.головного бухгалтера Ляхевич Ірина Іванівна 26-49-04
бухгалтер ЦБ №1 Копель Ольга Олександрівна 26-49-04
бухгалтер ЦБ №1 Євсюкова Ірина Валеріївна 26-49-04
економіст групи з фінансування Овсійчук Євгенія Петрівна 26-06-18
економіст ЦБ №1 Кужель Антоніна Яківна 26-06-18
секретар Ткач Валентина Миколаївна 26-49-96 приймальня
 юрисконсульт Лісковець Алла Федорівна 26-56-94
 юрисконсульт Федчук Ольга Михайлівна 26-75-92
інженер групи з господарського обслуговування Козак Лариса Леонідівна 26-75-92
інженер групи з господарського обслуговування Кондратишина Тамара Микитівна 26-75-92
завідувач канцелярії Омельчук Ольга Василівна 26-77-32
начальник господарської групи Гордійчук Гордій Гордійович
ст.інспектор канцелярії Хлиновська Оксана Петрівна 26-16-33
ст.інспектор канцелярії В’юн Анастасія Миколаївна 26-56-94
ст.інспектор канцелярії Войтович Оксана Василівна 26-77-32
ст.інспектор з виконання доручень Захаржевська Тетяна Миколаїнвна 69-52-46
фахівець з інформаційного забезпечення Стеліга Олеся 26-94-61
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes