Щодо впровадження в навчально-виховний процес проекту “Альфа”

30.05.2017

Принципове значення для інформатизації суспільства має інформатизація освіти, яка полягає не тільки в забезпеченні навчальних закладів комп’ютерним обладнанням та кількості проведених занять в комп’ютерних класах, а й відповідною мірою від якості їх використання.

В нашій державі інформатизація проходить не досить швидкими темпами, тому для вдосконалення й підвищення ефективності систем навчання, з метою впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній сфері в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», зокрема процесу впровадження дистанційної освіти, та створення сприятливих умов партнерства та взаємодії ТОВ «Бі-Зі Альфа» пропонує долучитися до використання на базі навчальних закладів проекту «Альфа» (технічне забезпечення онлайн навчання в Україні).

Детальна інформація про проект на сайті bzalpha.org.ua.

Компанія, що відповідає за технічне оснащення та функціонування системи «Альфа», здійснює підключення кожного елемента комплекту в навчальному закладі, постійну технічну підтримку та забезпечує навчання педагогів (на безоплатній основі).

Звертаємо вашу увагу на те, що проект має кілька складових: технічну, організаційну, методичну та фінансову. Фінансове навантаження на абонентів (батьків учнів) є мінімальним (оплата за користування інтернет-платформою).

За детальною інформацією просимо звертися до генерального директора проекту Золочевської Ольги Федорівни за т. 0509109779 або на електронну пошту, наукового куратора проекту кандидата пед. наук, старш. наукового співробітника ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Копосова Павла Германовича (т.098-752-10-71, 099-270-33-63).

 

З повагою,

Генеральний директор    Ольга Золочевська

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes