На Рівненщині стартує «GO CAMP 2017»

31.10.2016

У жовтні стартує черговий проект «Go Camp 2017». Подання заявок щодо участі в проекті на рейтингування школи та підбір волонтерства триватиме до 30 листопада 2017 р.
Вперше, стартував проект «GoCamp» минулого літа, як пришкільний мовний табір і залучив близько 100 тис. дітей з усієї України. Рівненськими майданчиками стали Володимирецький колегіум, Квасилівський НВК, Костопільська школа № 6 та Тучинська школа. У цьому навчальному році планується розширити формат, аби ще збільшити міжкультурну комунікацію. Робоча мова – англійська та німецька. Тривалість – три тижні. У програмі табору – безліч тренінгів та проектів як для школярів, так і для вчителів.
«Основним завданням команди проекту – показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. А літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим. Особливістю «Go camps» є те, що в табори запрошують іноземних волонтерів – носіїв мови» – зауважив начальник освіти і науки РОДА Григорій Таргонський.
Цьогорічний проект буде працювати за такими напрямками:
STEAM – начальний підхід, в якому використовуються наука, технології, інженерія, мистецтво та математика.
Global Citizenship – програма, що дає розуміння про демократію, уряд та закон, відкриває політичнi та соціальні питання.
Leadership end Career Exploration – програма, яка допомагає молоді усвідомлено обрати майбутню професію.
Sport and Health – програма, про здоров’я, здоровий спосіб життя, здорову кулінарію, спортивні ігри тощо.
Подати заявку на участь можна на сайті: gocamps.com.ua

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes