Юні біологи Рівненщини змагались за першість

06.10.2017

Відбувся обласний етап Веукраїнського учнівського турніру юних біологів, який проходив на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 23. Приймали участь 14 команд (69 школярів) Демидівського, Дубровицького, Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Рокитнівського, Сарненського районів, Млинівської ОТГ, міста Рівне та Рівненського обласного ліцею.

Члени журі одностайно відзначили високий рівень підготовки усіх учасників турніру. У ході напружених і водночас толерантних інтелектуальних поєдинків визначилися переможці. 

ІІІ місце

Команда Рокитнівського району у складі:

Бортник Аліна, учениця 10 класу Томашгородського НВК «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівського району,

Королюк Тетяна, учениця 10 класу Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»,

Сільчук Олександр, учень 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»,

Богданець Владислав, учень 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»,

Пахнюк Тетяна, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей».

Команду підготували педагоги: Прит Ірина Василівна, Ліхачова Ірина Миколаївна та Суханова Тетяна Андріївна.

 

Команда Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради у складі:

Подганюк Ольга, учениця 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Жила Яна, учениця 10 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Русило Аліна, учениця 10 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Карачун Ірина, учениця 10 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Данішура Людмила, учениця 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

Команду підготувала Поліщук Оксана Василівна, вчитель біології Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

 

Команда Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у складі:

Купчик Анна, учениця 11 класу Рівненської української гімназії,

Носаль Анна, учениця 11 класу Гощанської гімназії,

Кухар Владислав, учень 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

Сяська Іванна, учениця 10 класу Рівненської української гімназії,

Паламарчук Ольга, учениця 10 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів «Центр надії».

Команду підготував Шелепенко Олексій Ігорович, керівник гуртків Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

 

Команда Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» у складі:

Антонова Анна, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

Кричильська Юлія, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

Ткачук Дарина, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

Герасимчук Анастасія, учениця 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

Осипчук Катерина, учениця 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».

Команду підготували педагоги Данилюк Алла Петрівна та Заболотна Віталія Володимирівна.

 

Команда Сарненського району у складі:

Гришкевич Максим, учень 10 класу Сарненської гімназії,

Богомолова Анастасія, учениця 10 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум»,

Оласюк Валерія, учениця 11 класу Великовербченської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Сарненського району,

Вакулко Дарія, учениця 11 класу Зносицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Сарненського району,

Захарчук Алла, учениця 11 класу Тинненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Сарненського району.

Команду підготували педагоги: Кузьмич Оксана Василівна, Мартинович Любов Степанівна, Хрящевська Наталя Володимирівна, Лобасюк Галина Трохимівна та Євтушин Віктор Іванович.

 

ІІ місце

 

Команда Здолбунівського району у складі:

Шнайдер Богдан, учень 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6,

Палівода Тетяна, учениця 9 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівського району,

Кот Тетяна, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії,

Притула Анастасія, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

Команду підготували педагоги: Федорчук Клавдія Володимирівна, Притула Ірина Ігорівна, Лагоржевська Наталія Адамівна, Базан Тетяна Олександрівна, Михайлова Людмила Федорівна.

 

Команда Рівненської гуманітарної гімназії у складі:

Головач Анна, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Бойцун Христина, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Скупська Кароліна, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Хоптар Дарина, учениця 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Заріцька Ольга, учениця 9 класу Рівненської гуманітарної гімназії.

Команду підготувала вчитель біології Рівненської гуманітарної гімназії Пашко Галина Улянівна.

 

Команда Рівненської гімназії «Гармонія» у складі:

Красько Григорій, учень 11 класу Рівненської гімназії «Гармонія»,

Луцик Карина, учениця 11 класу Рівненської гімназії «Гармонія»,

Онищук Тетяна, учениця 11 класу Рівненської гімназії «Гармонія»,

Ільчук Ірина, учениця 11 класу Рівненської гімназії «Гармонія»,

Михасюк Вероніка, учениця 11 класу Рівненської гімназії «Гармонія».

Команду підготувала вчитель біології Рівненської гімназії «Гармонія» Онофрійчук Оксана В’ячеславівна.

І місце

Команда комунального закладу “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” у складі:

Горобюк Андрій, учень 11 класу комунального закладу “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей”,

Семенюк Вікторія, учениця 11 класу комунального закладу “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей”,

Андрощук Станіслав, учень 9 класу комунального закладу “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей”,

Хильчук Олександр, учень 10 класу комунального закладу “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей”,

Маліванчук Софія, учениця 10 класу комунального закладу “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей”.

Команду підготували педагоги: Попельницька Оксана Василівна, Оверчук Олександр Олександрович та Чуль Ольга Сергіївна.

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes