Визначено переможців турніру юних правознавців

20.10.2017

У Рівненській загальноосвітній школі № 24 обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти було проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців.

В інтелектуальних поєдинках виборювали першість 15 команд: Демидівського, Здолбунівського, Костопільського, Корецького, Рівненського, Рокитнівського, Сарненського районів, міст Рівне (4), Вараш, Острог, вищого професійного училища № 1 м. Рівне та комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей». Кваліфіковані члени журі  відзначили, що рівень підготовки школярів до турніру зріс у порівнянні із попередніми роками.

 

У ході змагань визначилися переможці:

ІІІ місце

Команда Рокитнівського району у складі:

Тимощук Соломія, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»,

Лобач Неоніла, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»,

Маринич Софія, учениця 10 класу Опорного загальноосвітнього закладу «Рокитнівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3»,

Кінчур Вадим, учень 10 класу Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»,

Семеняка Марина, учениця 9 класу Кам’янського НВК «ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ».

Команду підготували: Денисюк Людмила Миколаївна, Григорчук Вікторія Іванівна, Кривушенко Руслана Петрівна.

 

Команда Здолбунівського району у складі:

Войтович Марія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5,

Коханець Володимир, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5,

Свирида Галина, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5,

Ромашко Олександр, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5,

Шолудько Віктор, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5.

Команду підготувала вчитель Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5, Місікова Алла Миколаївна.

 

Команда Костопільського району у складі:

Кухарчук Сергій, учень 11 класу Костопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3,

Ютовець Назарій, учень 11 класу Костопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3,

Кручок Софія, учениця 11 класу Костопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3,

Кожарко Христина, учениця 11 класу Костопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3,

Тимощук Катерина, учениця 11 класу Костопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3,

Команду підготувала вчитель Костопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 Антонюк Тетяна Олексіївна.

 

Команда Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 27 у складі:

Якобчук Богдана, учениця 10 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 27,

Одарич Анастасія, учениця 10 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 27,

Нечипорук Анна, учениця 10 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 27,

Мосніцька Неля, учениця 10 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 27,

Сидорова Дарія, учениця 10 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 27.

Команду підготувала вчитель Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 27 Яровка Олена Альбертівна.

 

ІІ місце

 

Команда Рівненського економіко-правового ліцею у складі:

Дацюк Анастасія, учениця 10 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Марчук Дарина, учениця 10 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Осіпов Тарас, учень 10 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Савчук Вікторія, учениця 10 класу Рівненського економіко-правового ліцею,

Стельмах Назар, учень 10 класу Рівненського економіко-правового ліцею.

Команду підготував вчитель Рівненського економіко-правового ліцею  Прокопчук Сергій Юрійович.

 

Команда комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Булейко Софія, учениця 11 класу Рівненського обласного ліцею,

Стихун Дмитро, учень 10 класу Рівненського обласного ліцею,

Касаткін Максим, учень 11 класу Рівненського обласного ліцею,

Шендера Тетяна, учениця 10 класу Рівненського обласного ліцею,

Цверкалюк Анастасія, учениця 10 класу Рівненського обласного ліцею.

Команду підготував вчитель Рівненського обласного ліцею Бондарець Олександр Іванович.

 

Команда Рівненської СпШ І – ІІІ супенів № 15 у складі:

Гребеневич Анастасія, учениця 11 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15,

Овчаренко Анастасія, учениця 11 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15,

Озімковська Божена, учениця 11 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15,

Оліферчук Богдана, учениця 9 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15.

Команду підготувала вчитель Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15 Солімчук Олена Іванівна.

 

І місце

Команда Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 у складі:

Гапонова Марина, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Градюк Артем, учень 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Лопусевич Володимир, учень 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Поліщук Марина, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи   І – ІІІ ступенів № 3,

Пуха Анастасія, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи     І – ІІІ ступенів № 3.

Команду підготувала вчитель Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Кравчук Олена Володимирівна.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes