Визначені переможці обласного етапу турніру юних географів

12.10.2017

У Рівненській загальноосвітній школі № 13 пройшов Всеукраїнський учнівський турнір юних географів.

Змагалось 13 команд із Рівненщини, серед яких учні Здолбунівського, Демидівського, Костопільського, Рокитнівського, Корецького, Сарненського районів, Млинівської ОТГ, Рівненської ЗОШ № 13, Рівненської гімназії гармонія, Рівненської ЗОШ № 27, а також 2 команди Рівненського обласного ліцею.

Члени журі одностайно відзначили високий рівень підготовки усіх учасників турніру. Змагання були цікавими, наукові дискусії велися толерантно і на високому рівні.

У ході турніру визначилися переможці.

ІІІ місце

Команда Рокитнівського району у складі:

Небаба Богдана, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»;

Королюк Тетяна, учениця 10 класу Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ  ступенів-ліцей»;

Вознюк Оксана, учениця 10 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»;

Лящук Ольга, учениця 10 класу Масевицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Рокитнівського району;

Демус Анастасія, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія».

Команду підготували вчителі географії Рокитнівського району Осадча Ольга Іванівна, Кириловець Галина Миколаївна та Трохимчук Наталія Андріївна.

 

Команда «Граніт» комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Паднюк Євгеній, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Стрибулевич Олександр, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Панасюк Олексій, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Мединський Микола, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Курилас Владислава, учениця 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Команду підготували вчителі географії комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Дащук Марія Яківна та Дащук Лілія Степанівна.

 

Команда Корецького району у складі:

Федорович Олексій, учень 10 класу Корецького НВК «Школа-ліцей»;

Бобровська Аліна, учениця 11 класу Корецького НВК «Школа-ліцей»;

Карплюк Ліна, учениця 10 класу Корецького НВК «Школа-ліцей»;

Якобчук Марія, учениця 11 класу Корецького НВК «Школа-ліцей»;

Шокур Тетяна, учениця 10 класу Корецького НВК «Школа-ліцей».

Команду підготувала Вчитель географії Корецького НВК «Школа-ліцей» Опанасюк Марія Олександрівна.

 

Команда Сарненського району у складі:

Щевич Ірина, учениця 11 класу Сарненської гімназії;

Дзерун Олександра, учениця 11 класу Сарненського НВК «школа-колегіум»;

Лохвич Оксана, учениця 10 класу Сарненського НВК «школа-колегіум»;

Мичка Зорян, учень 11 класу Сарненського районного ліцею «Лідер»;

Ковальчук Тетяна, учениця 11 класу Чудельської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району.

Команду підготували вчителі географії Сарненського району: Тітечко Світлана Євстафіївна, Белеля Роза Василівна, Никитюк Віра Василівна, Климчук Віктор Петрович та Онопрійчук Алла Федорівна.

 

ІІ місце

Команда Млинівської ОТГ у складі:

Жила Яна, учениця 10 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;

Карачун Ірина, учениця 10 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Кучер Соломія, учениця 10 класу Млинівської гуманітарної гімназії;

Ковальчук Захар, учень 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Подганюк Ольга, учениця 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Команду підготували педагоги Млинівської ОТГ: Парфенюк Ольга Володимирівна, Демидюк Лариса Анатоліївна, Кучер Ігор Варфоломійович.

 

Команда «Бурштин» комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Сірук Вадим, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Антонюк Дарина, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Зайдель Вікторія, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Беседюк Анатолій, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Булейко Софія, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Команду підготували вчителі географії комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Дащук Марія Яківна та Дащук Лілія Степанівна.

 

І місце

 

Команда Здолбунівського району у складі:

Гнатюк Світлана, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Шнайдер Богдан, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Гальчин Дарина, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Черняк Богдан, учень 10 класу Здолбунівської гімназії;

Ясінська Олександра, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Команду підготували вчителі географії Здолбунівського району: Гнатюк Вікторія Володимирівна, Чиж Роман Григорович, Сай Тетяна Геннадіївна.

 

Команда Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 у складі:

Долга Дар’я, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13;

Зень Катерина, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13;

Кібук Дар’я, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13;

Козачок Наталія, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13.

Команду підготував вчитель географії Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13 Гордєєв Володимир Павлович.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes