У Рівному відбувся конкурс «Юна зірка»

25.04.2018

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти сервісу та дизайну відбувся обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти. Пісенне диво творили близько 300 учасників. Хтось не зовсім впевнено, підкорюючи свою першу сцену, а хтось вкотре підтверджуючи завойовані раніше титули і нагороди.

Від організаторів конкурсу присутніх привітав директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Володимир Климюк.

«Юна зірка» – хороший майданчик для зірочок-початківців. Більше 300 дітей створили багатюще пісенне диво: хто не зовсім впевнено, підкорюючи свою першу сцену, а хто вкотре підтверджуючи завойовані раніше титули і нагороди.

Кращими серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти  були Юлія Мартинюк з Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка, Анна Гладищук з ДНЗ « Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», гурт «Чарівниці» ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну», вокальний дует у складі Дмитра Бацмана та Надії Рендак з ДНЗ «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище».

Серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти високу виконавську майстерність показали: Наталія Возняк з Острожецького НВК Острожецької сільської ради Млинівського району, Іоанна Дячек з Корецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3, вокальний дует у складі Софії Омельчук та Карини Мохначук Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради, вокальне тріо «Лорелей» Рівненського районного центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes