У Рівному провели конкурс екскурсоводів музеїв

25.01.2018

Проведено І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Комунальним закладом « Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради проведено І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Конкурс відкривали ректор РОІППО Алла Черній  та директор Рівненської обласної станції юних туристів Ольга Криж.

Серед учасників ─ музеї навчальних закладів області за профілями ─ військово-історичні, літературні, історії населених пунктів. Презентувалося  24 екскурсії.

За підсумками журі більшість учасників представили якісно підготовлені фрагменти екскурсій. Розкриття теми супроводжувались цікавим відеорядом, музичним супроводом, різноманітною експозиційною та ілюстративною наочністю, що по-справжньому творчо збагачувало і доповнювало текст екскурсовода. Варто відзначити, що конкурсанти добре володіють навичками ведення екскурсій, вміють чітко і послідовно розкрити тему, висловити свою власну думку.

Переможцями конкурсу в секції військово-історичні музеї стали:

І місце ─ Шевчук Анастасія, учениця 5 класу  Синівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанського району (керівник Шевчук Катерина Василівна, керівник шкільного музею);

ІІ місце ─ Бутерлін Марія, учениця 10 класу Млинівської гуманітарної гімназії Млинівської об’єднаної територіальної громади (керівник Кравець Марія Олександрівна, керівник шкільного музею);

ІІІ місце ─ Ткач Діана, учениця 11 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка (керівник Тарасова Світлана Євгенівна, керівник шкільного музею);

Переможцями в секції літературні музеї стали:

І місце ─ Маркіна Дарина, учениця 7 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка (керівник Ткачук Олеся Володимирівна, керівник шкільного музею);

ІІ місце ─ Велесь Оксана, учениця 8 класу Городоцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Володимирецького району (керівник Гарбар Ольга Петрівна, керівник шкільного музею);

ІІІ місце ─ Рубель Анастасія, учениця 7 класу Кузмівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненського району (керівник Оліфер Поліна Кирилівна, керівник шкільного музею);

Переможцями в секції історії населених пунктів стали:

І місце ─ Ковенько Богдана, учениця 10 класу Мирогощанської   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району(керівник Посільська Оксана Йосипівна, керівник шкільного музею);

ІІ місце ─ Псалтира Олена, учениця 7 класу Золотолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільського району (керівник Кусковецька Світлана Володимирівна, керівник шкільного музею);

ІІ місце ─ Кравченя Надія, учениця 8 класу Пугачівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Млинівської  об’єднаної територіальної громади (керівник Березко Лідія Андріївна, керівник шкільного музею);

ІІІ місце ─ Спічак Дарина, учениця 7 класу Студянської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району (керівник Пахалюк Ольга Михайлівна);

ІІІ місце ─ Боровець Дарина, учениця 11 класу Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Березнівського району (керівник Ткачук Степан Федорович, керівник шкільного музею;

ІІІ місце ─ Радомська Евеліна, учениця 8 класу Острожецького  навчально-виховного комплексу Острожецької сільської ради Млинівського району.

По завершенню конкурсу, всі  переможці були нагороджені дипломами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes