Свято юних хіміків

04.10.2017

Відбувся обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків. Змагання відбулися на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8. Приймали участь 11 команд. Всього 53 учні 8–11 класів із Дубровицького, Костопільського, Корецького, Сарненського, Здолбунівського, Рокитнівського районів, Рівненського обласного ліцею, міста Острог та міста Рівне.

У ході інтелектуальних боїв визначились переможці:

ІІІ місце

Команда Золбунівського району у складі:

Помазова Нінель, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії;

Панасюк Богдана, учениця 11 класу Здовбицької загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Здолбунівського району;

Крупецька Ніна, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 4;

Сідорська Вікторія, учениця 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 3;

Омельчук Наталія, учениця 9 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівського району.

Команду підготували педагоги загальноосвітініх навчальних закладів Здолбунівського району: Печончик Жанна Олександрівна, Шеретюк Надія Омелянівна, Самолюк Оксана Іванівна, Романик Оксана Степанівна, Мельник Алла Бернатівна.

 

Команда Рокитнівського району:

Пахнюк Тетяна, учениця 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Королюк Тетяна, учениця 10 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Боровець Микола, учень 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Богданець Владислав, учень 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Команду підготували вчителі хімії Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» Лесковець Сергій Миколайович та Брюховських Ольга Іванівна;

ІІ місце

 

Команда Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» у складі:

Антонова Анна, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Кричильська Юлія, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Ткачук Дарина, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Герасимчук Анастасія, учениця 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Ковальчук Анна, учениця 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».

Команду підготували вчителі хімії Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» Максимчук Ірина Сергіївна та Данилюк Роман Едуардович.

 

Команда Дубровицького району у складі:

Клюйко Марина, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Янковський Максим, учень 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Кліценко Іванна, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Лясковець Анна, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Сірко Станіслав, учень 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа».

Команду підготувала вчитель хімії Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа», кандидат педагогічних наук Ремезюк Таміла Валеріївна;

І місце

 

Команда Рівненської гуманітарної гімназії у складі:

Головач Анна, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Заріцька Ольга, учениця 9 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Хоптар Дарина, учениця 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Котовець Ірина, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Харчук Софія, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Команду підготувала вчитель хімії Рівненської гуманітарної гімназії Тригубець Леся Дмитрівна.

 

 

Команда комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Генюк Марта, учениця 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Горобюк Андрій, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Пилипчук Анастасія, учениця 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Максюк Матвій, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Команду підготували вчителі хімії комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Якимчук Ніна Василівна та Стібиш Андрій Петрович.

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes