Результати олімпіади з інформаційних технологій

20.02.2018

Підбили підсумки ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За перемогу змагались 71 учень закладів освіти області.

Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Гощанського району та міст Вараш і Дубно – по 5 призових місць, Рівного  – 4, Березнівського району  – 3.

Найбільше переможців підготували педагоги:  Яремов Володимир Адамович та Мамчич Мирослава Сергіївна – по 4, Антонів Тетяна Віталіївна –  3, Добридник Олександр Миколайович, Паламарчук Юрій Степанович, Побережник Ольга Ігорівна, Цвенюк Олена Борисівна – по 2.

Переможці олімпіади:
9-ий клас
Квасова Любов Русланівна Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Квасов Руслан Володимирович
Свиридюк Дмитро Вікторович Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 1 місце Лобова Раїса Леонідівна
Бойко Владислав Романович Вараська загальноосвітня школа І –  ІІІ ступенів № 1 2 місце Грушевська Тетяна Володимирівна
Мосницький Сергій Сергійович Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району 2 місце Яремов Володимир Адамович
Шевчук Владислав Васильович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 2 місце Цвенюк Олена Борисівна
Леньо Орест Валерійович Дубенська гімназія № 2 2 місце Антонів Тетяна Віталіївна
Ніколайчук Роман Вікторович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 3 місце Омеляненко Валентина Олексіївна
Галагуз Сергій Павлович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 3 місце Лазарець Олександр Юрійович
Пилипчук Яна Сергіївна Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району 3 місце Яремов Володимир Адамович
Бернацька Марія Сергіївна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Побережник Ольга Ігорівна
Кропивницька Валерія Василівна Володимирецький районний колегіум 3 місце Бортник Роман Анатолійович
Гурнік Вадим Миколайович Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 3 місце Добридник Олександр Миколайович
Михалко Костянтин Юрійович Здолбунівська гімназія 3 місце Михалко Юрій Іванович
10-ий клас
Солончук Тимофій Романович Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

1 місце Чернова Ольга Ігорівна
Гордіюк Віталій Юрійович Дубенська гімназія № 2 1 місце Антонів Тетяна Віталіївна
Васін Максим Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Мамчич Мирослава Сергіївна
Босик Андрій Сергійович Новаківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад” Володимирецького району 2 місце Босик Сергій Григорович
Сєров Іван Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Мамчич Мирослава Сергіївна
Радченко Андрій Сергійович Демидівський ліцей  Демидівської селищної ради 2 місце Полуян Леонід Леонідович
Пришко Сергій Андрійович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» 3 місце Паламарчук Юрій Степанович
Ткачук Віталій Володимирович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 3 місце Тонковид Оксана Петрівна
Ковальчук Дарина Анатоліївна Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району 3 місце Яремов Володимир Адамович
Плескач Олег Юрійович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 3 місце Цвенюк Олена Борисівна
Леонтьєва Юлія Андріївна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Побережник Ольга Ігорівна
Василишин Євгеній Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Мамчич Мирослава Сергіївна
11-ий клас
Сергійчук Назар Сергійович Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа – колегіум” імені Т. Г. Шевченка 1 місце Вінінчук Оксана Григорівна
Васкевич Микола Юрійович Русивельський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Гощанського району 1 місце Коток Ольга Василівна
Подганюк Ольга Миколаївна Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 2 місце Яковець Сергій Миколайович
Кобернюк Мар’яна Валентинівна Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району 2 місце Яремов Володимир Адамович
Дрозд Світлана Вікторівна Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

2 місце Мазур Андрій Володимирович
Потер Святослав Григорович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» 2 місце Паламарчук Юрій Степанович
Шумський Владислав Володимирович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка 3 місце Решетова Тетяна Михайлівна
Прядун Христина Олександрівна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 3 місце Добридник Олександр Миколайович
Сокол Олексій Олександрович Дубенська гімназія № 2 3 місце Антонів Тетяна Віталіївна
Артемчук Володимир Романович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Мамчич Мирослава Сергіївна
Дмитрів Артем Русланович Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” 3 місце Небожинський Віталій Михайлович