41-й раритетний міжнародний конкурс “50 слів”

11.09.2017

На сайті quest.in.ua за адресою: http://quest.in.ua/uk-50sliv.osin2017, а також на блозі vmk-garmonia.bIogspot.com розміщені умови участі в сорок першому різнотемному інтелектуальному міжнародному конкурсі “50 слів”, а 20 вересня там будуть вивішені запитання першого та другого турів цього конкурсу.

Радимо всім тим, хто дбає про свій саморозвиток, узяти участь у конкурсі “50 слів”.

Головною метою УНІКАЛЬНОГО безкоштовного ексклюзивного конкурсу “50 слів” є самостійне вироблення і удосконалення учасником додаткових знань, умінння та навичок у відшуканні та оформленні відповідей, здобутих із таких джерел інформації, котрі як правило, виходять за межі так званих державних поглядів на корисність того чи іншого. Тобто наші завдання значно розширюють межі шкільних та студентських підручників.

І – не офіційно. Ми навіч бачимо, якими жахливими темпами падає кількість розумних, “головатих”, вдумливих та неспішних учнів-учасників нашого конкурсу.

Тож нагадуємо звернення, яке сів умовах конкурсу: Шановні педагоги! Не пропонуйте участі в цьому конкурсі своїм і без того перевантаженим бездумним зубрилочкам! Він не для них! “50 слів” призначені не для виявлення здобутих колись знань, а для набуття нових навичок!

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes