Позашкільники Рівненщини провели семінар-нараду

14.12.2017

У Степанському  районному Будинок дітей та молоді Сарненської районної ради було проведено обласний семінар-нараду директорів позашкільних навчальних закладів. Тема: «Формування креативної та інтелектуально розвиненої особистості – пріоритетний напрямок освітнього процесу позашкільного навчального закладу».

Організатор ─ комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Участь взяли 26 представників із 23 позашкільних закладів області. У ході роботи було проаналізовано розвиток, досягнення технічної творчості позашкільних закладів Рівненської області.

Обговорили реалізацію положень Закону України «Про освіту» в частині позашкільної освіти.

Побачили презентації навчальних закладів, майстер-класи та відкриті заняття, шаховий турнір «Сеанс одночасної гри» та театралізоване дійство гуртка англійської мови «The turnip», інтегровані заняття-вікторина та заняття школи раннього розвитку дитини.

По завершенню семінару було проведено «круглий стіл», на якому підвели підсумки та обговорили методичні рекомендації для подальшого їх використання.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes