Підсумки збору учнівських лісництв

25.05.2017

Відбувся XІ обласний збір учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках». Участь взяли 56 юних лісівників – представників 14 учнівських лісництв.

В рамках заходу відбулася виставка досягнень учнівських лісництв. Діти  представили творчі звіти, фоторепортажі, щоденники дослідницької, власноруч виготовлені колекції, гербарії, муляжі, вироби з природного матеріалу. Розповідали про науково-дослідницьку та агітаційно-просвітницьку природоохоронну діяльність, впровадження інноваційних технологій вирощування лісових культур, зв’язки з місцевими держлісгоспами та науково-дослідними установами.

Переможці нагороджені цінними подарунками від Рівненського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Отже, гран-прі

Вовковиївське учнівське лісництво «Діброва»  Демидівського району;

 І місце

Клесівське учнівське лісництво «Сосновий бір» Сарненського району;

ІІ місце

Рокитнівське учнівське лісництво «Паросток»  Рокитнівського району;

Оженинське учнівське лісництво «Вікова діброва» Острозького району;

ІІІ місце

Костянтинівської учнівське лісництво Сарненського району;

Радивилівське  учнівське лісництво комунального закладу «Станція юних натуралістів» Радивилівської районної ради;

Висоцьке учнівське лісництво Дубровицького району.

Члени Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва»  Демидівського району представлятимуть Рівненську область на ХІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв у Житомирській області.

Переможцями захисту робіт з навчального дослідництва

«Майбутнє лісу в твоїх руках» стали:

 І місце

Оленіч Ольга, член Клесівського учнівського лісництва «Сосновий бір» Сарненського району з роботою «Проблеми вирощування сосни звичайної на грунтах зруйнованих видобутком бурштину»;

 ІІ місце

Миркевич Анастасія, член Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва»  Демидівського району з роботою «Видовий склад фітопатогенних грибів збудників хвороб сіянців дуба звичайного та сосни звичайного у лісових розсадниках»;

Богданець Владислав, член Рокитнівського учнівського лісництва з роботою «Вплив адвентивних видів рослин на біорізноманіття Рокитнівського лісництва»;

ІІІ місце

Тіт Вікторія, член Остківського учнівського лісництва Рокитнівського району з роботою «Дослідження динаміки кількісно-якісного складу популяції Твердокрилих на території урочища «Відпочинок»;

Олійник Павло, член Радивилівського  учнівського лісництва комунального закладу «Станція юних натуралістів» Радивилівської районної ради з роботою «Вивчення пошкодження стовбуровими шкідниками соснових насаджень Радивилівського лісництва ДП «Дубенське лісове господарство»;

Станкевич Софія, член Великомидського учнівського лісництва «Юні лісівники» Костопільського району з роботою «Визначення процесу природного зрідження лісових культур сосни звичайної на землях, виведених  з-під сільськогосподарського виробництва»;

Бруцька Софія, член Висоцького учнівського лісництва Дубровицького району з роботою «Стовбурові шкідники лісових біоценозів в умовах Висоцького лісгоспу».

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes