Підсумки Всеукраїнської олімпіади з математики

23.01.2018

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За перемогу змагались 124 учні загальноосвітніх закладів Рівненщини.

Найкращі результати показали учні Володимирецького району –  8 призових місць, міст Вараш та Рівне – по 7 місць, міста Дубно – 6, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 5 призових місць, Березнівського району –  4 призери.

Найбільше переможців підготували педагоги Лесько Т. В. – 3 переможці, а Шевченко В. Я, Цимбалюк В. Ф., Бульботка В. М. – по 2.

 

Переможці олімпіади:
7-ий клас
Тарасюк Олесь Васильович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 1 місце Цимбалюк Володимир Федорович
Чалій Наталія Іванівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 1 місце Федас Оксана Миколаївна
Кроль Дмитро Мирославович Гощанська районна гімназія 2 місце Марчук Валентина Іллівна
Давидчук Роман Олександрович Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 2 місце Ляховчук Валентина Олександрівна
Шерстюк Максим Олександрович Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа-колегіум” ім. Т. Г. Шевченка 2 місце Євтушок Марина Петрівна
Луковець Олеся Павлівна Володимирецький районний колегіум 2 місце Водько Лідія Іванівна
Мелих Владислав Степанович Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 3 місце Семенюк Людмила Ілларіонівна
Кавун Андрій Романович Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 3 місце Гайдук Галина Валентинівна
Друзь Валерія Вадимівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Друзь Наталія В’ячеславівна
Бородієнко Олександр Павлович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 3 місце Цимбалюк Володимир Федорович
Панченко Зоя Дмитрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Соболєва Людмила Володимирівна
Ласкевич Софія Сергіївна Підлозцівський навчально-виховний комплекс Підлозцівської сільської ради Млинівського району

 

 

3 місце Поляк Галина Павлівна
8-ий клас
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Івасюк Галина Євгенівна
Годжал Юлія Іванівна Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 2 місце Ткачук Валентина Василівна
Мордас Наталія Петрівна Володимирецький районний колегіум 2 місце Шевченко Валентина Яківна
Бідула Валентин Михайлович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 2 місце Шнайдер Лілія Павлівна
Яскульська Христина Валентинівна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Іванова Наталія Мирославівна
Стельмах Дмитро Юрійович Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 3 місце Шутяк Ірина Анатоліївна
Басич Валерія Олегівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» 3 місце Пахнюк Галина Григорівна
Хлипавка Богдан Олександрович Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 3 місце Дячук Валентина Миколаївна
Бедик Софія Олександрівна Володимирецький районний колегіум 3 місце Харчук Жанна Миколаївна
Касянчук Софія Вікторівна навчально-виховний комплекс “Оженинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” імені Тараса Григоровича Шевченка Острозького району 3 місце Василенко Руслана Миколаївна
Шевчик Надія Юріївна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 18 3 місце Сай Олена Романівна
Турбал Богдан Юрійович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Шама Олена Олексіївна
Дорофєєва Світлана Павлівна Бронницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненського району 3 місце Дубінчук Галина Євгенівна
9-ий клас
Будзіло Ростислав Вікторович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Лесько Тетяна Василівна
Галагуз Сергій Павлович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 2 місце Давидюк Наталія Миколаївна
Ольшанська Віолетта Вікторівна Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району 2 місце Приступа Олександр Миколайович
Наконечний Ілля Андрійович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Лесько Тетяна Василівна
Шпіганович Владислав Олегович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 2 місце Щиглевська Тетяна Миколаївна
Бондарчук Анастасія Віталіївна Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” 3 місце Павлосюк Інна Володимирівна
Корольчук Тарас Вікторович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Лесько Тетяна Василівна
Шевчик Михайло Анатолійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Зима Ніна Панасівна
Бульботка Надія Вікторівна Великоцепцевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецького району 3 місце Ярута Ганна Терентіївна
Адамчук Антон Іванович Селецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району 3 місце Ракович Мирослава Олександрівна
Сиротюк Анастасія Ігорівна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Кордиш Тамара Георгіївна
10-ий клас
Філонов Данило В’ячеславович Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 1 місце Мельник Надія Максимівна
Заварін Валентин Олександрович Володимирецький районний колегіум 2 місце Шевченко Валентина Яківна
Сєров Іван Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Юсина Надія Іллівна
Волчецький Руслан Васильович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Бульботка Валентина Миколаївна
Гаврилюк Ярослав Сергійович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 3 місце Вітчук Інна Василівна
Бондарчук Богдан Олександрович Дубенська гімназія № 2 3 місце Скворцов Олександр Вікторович
Слободенюк Марта Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 3 місце Саврук Олена Василівна
Грушевий Єгор Вікторович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Бульботка Валентина Миколаївна
11-ий клас
Кравчук Марія Вікторівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича 1 місце Ширко Тамара Федорівна
Сьомак Володимир Володимирович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 1 місце Яцук Тетяна Аркадіївна, Остапчук Лілія Степанівна
Подганюк Ольга Миколаївна Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 2 місце Шумейко Людмила Валеріївна
Бучинська Марія Євгенівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Сорока Віталій Петрович
Дудніченко Софія Юріївна Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівського району 2 місце Бакалейко Марія Борисівна
Дмитрів Артем Русланович Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” 3 місце Головко Любов Романівна
Гузей Дмитро Русланович Володимирецький районний колегіум 3 місце Онісковець Галина Іванівна
Кубай Олег Федорович Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Ярута Надія Ульянівна
Устянчук Наталія Вікторівна Мізоцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей” Здолбунівського району 3 місце Красовська Наталія Миколаївна
Полюхович Ілона Віталіївна Вараська гімназія 3 місце Горбачик Ольга Віталіївна

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes