Підсумки учнівської олімпіади з екології

26.02.2018

Підсумували результати ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагались 49 учнів  закладів освіти Рівненщини.

Найкращі результати показали учні комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 4 призових місця, Рівного, Володимирецького та Рівненського районів – 3, Гощанського та Дубровицького районів – по 2.

Найбільше переможців підготувала Дащук Марія Яківна – 4, Пінчук Наталія Миколаївна та Колесник Тетяна Миколаївна по 2.

Переможці олімпіади:
10-ий клас
Шкіндер Микола Михайлович Великожолудський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад” Володимирецького району 1 місце Снітко Галина Григорівна
Рабченюк Тетяна Петрівна Колоденська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 1 місце Мичко Інна Антоліївна
Голотюк Катерина Ігорівна Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 2 місце Голотюк Валентина Володимирівна
Легка Тетяна Володимирівна Рівненський навчально-виховний комплекс “Колегіум” 2 місце Максимчук Лариса Миколаївна, Рискова Варвара Гергіївна
Пігут Вікторія Валеріївна Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» 2 місце Підлісна Лілія Данилівна
Петрук Діана-Христина Дмитрівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Дащук Марія Яківна, Петрук Аліна Миколаївна
Бабік Софія Петрівна Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району 3 місце Бабік Володимир Володимирович
Пінчук Іван Сергійович Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей – школа” 3 місце Пінчук Наталія Миколаївна
Яцків Катерина Дмитрівна Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа-колегіум” імені  Т. Г. Шевченка 3 місце Мартинович Любов Степанівна
Кушпета Софія Андріївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Дащук Марія Яківна, Колесник Тетяна Миколаївна
Видюк Тарас Олександрович Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 3 місце Левковець Сергій Іванович
11-ий клас
Бєдункова Аліна Олександрівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Дащук Марія Яківна, Бєдункова Ольга Олександрівна
Томаш Олена Олександрівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Дащук Марія Яківна, Колесник Тетяна Миколаївна
Іллюк Роман Васильович Великоолексинський навчально-виховний комплекс “школа-сад” Рівненського району 2 місце Куцак Світлана Олескандрівна
Миронець Тетяна Юріївна Рівненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-ліцей” № 19 2 місце Мороз Жанна Іванівна
Богданець Владислав Олександрович Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І – ІІІ ступенів-ліцей” 2 місце Ліхачова Ірина Миколаївна
Носаль Анна Кирилівна Гощанська районна гімназія 2 місце Сизкова Зоя Федорівна
Прокопчук Ірина Григорівна Зорянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненського району 3 місце Місько Наталія Василівна
Давидова Марина Юріївна Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району 3 місце Бабік Володимир Володимирович
Янковський Максим Павлович Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей – школа” 3 місце Пінчук Наталія Миколаївна
Лабаніч Василь Миколайович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Юрчак Оксана Анатоліївна
Гузовата Наталія Матвіївна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 3 місце Радзевелюк Галина Василівна
Лозовицька Ольга Ігорівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 9 3 місце Куліш Наталія Василівна
Кліщ Валентин Петрович Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району 3 місце Лавренюк Петро Миколайович

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes