Підсумки олімпіади з німецької мови

20.02.2018

Підбили підсумки ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. За перемогу змагались 49 учнів закладів освіти області.

Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Рівного – 7 призових місць,  Гощанського та Березнівського районів, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – по 4, Здолбунівського району – 3.

Найбільше переможців підготували педагоги: Мороз Ольга Миколаївна – 3 призери, Лашта Алла Євгенівна, Янів Раїса Стратонівна, Середюк Лариса Анатоліївна, Семенець Оксана Романівна та Пришнівська Людмила Василівна  – по 2.

Переможці олімпіади:
9-ий клас
Гудим Владислав Михайлович Рівненська гуманітарна гімназія 1 місце Ваколюк Людмила Юріївна
Цибульська Тетяна Ростиславівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Янів Раїса Стратонівна
Прищепа Анастасія Романівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 2 місце Устименко Лариса Степанівна
Шеремет Наталія Олегівна Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс “Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня” Березнівського району 2 місце Кокота Галина Михайлівна
Вознюк Світлана Русланівна Гощанська районна гімназія 2 місце Пришнівська Людмила Василівна
Грисюк Анастасія Олександрівна Гощанська районна гімназія 3 місце Лашта Алла Євгенівна
Філіпович Катерина Сергіївна Гощанська районна гімназія 3 місце Пришнівська Людмила Василівна
Ящук Наталія Віталіївна Здолбунівська гімназія 3 місце Семенець Оксана Романівна
Піщук Максим Віталійович Здолбунівська гімназія 3 місце Семенець Оксана Романівна
10-ий клас
Харчук Оксана Володимирівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 1 місце Мороз Ольга Миколаївна
Завальнюк Анастасія Андріївна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 1 місце Нікіфорчук Людмила Борисівна
Бенівал Максим Сумітович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Середюк Лариса Анатоліївна
Жагаріна Ія Михайлівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 2 місце Мороз Ольга Миколаївна
Олійник Діана Олегівна Дубенська гімназія № 2 2 місце Чужда Ольга Василівна
Сульжик Вікторія Валеріївна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича 3 місце Рябчинська Тетяна Миколаївна
Яремчук Наталія Віталіївна Гощанська районна гімназія 3 місце Лашта Алла Євгенівна
Дем’янчук Степан Віталійович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Середюк Лариса Анатоліївна
Гамчук Іванна Вікторівна Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс “Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня” Березнівського району 3 місце Ворожбит Наталія Степанівна
11-ий клас
Купчик Анна Русланівна Рівненська українська гімназія 1 місце Мельничук Світлана Василівна
Струтинська Соломія Миколаївна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Янів Раїса Стратонівна
Ваврик Анастасія Андріївна Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 2 місце Мороз Ольга Миколаївна
Опанасевич Олександр Богданович Карпилівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівського району 3 місце Опанасевич Наталія Олексіївна
Калита Тетяна Тарасівна Здолбунівська гімназія 3 місце Шмендель Алла Василівна
Невірковець Лілія Володимирівна Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 3 місце Ковальчук Ірина Миколаївна
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes