Підсумки обласного етапу олімпіади з фізики

12.02.2018


Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. За перемогу змагались 98 учнів загальноосвітніх закладів Рівненщини.

Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  7 призових місць,  комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», Володимирецького району та м. Вараш – по 6; міста Дубно – 4 призових місця,  Костопільського району – 3.

Найбільше переможців підготували Рибалко Олена Славянівна, Полюхович Олег Васильович, Козловська Світлана Іванівна та Сидорчик Катерина Михайлівна по 4. По 2 призери підготували Харів Богдан Ярославович, Фетісенко Лідія Олександрівна, Петренчук Ірина Арсентіївна.
Переможці олімпіади:
8-ий клас
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Сидорчик Катерина Михайлівна
Качинський Павло Олександрович Берестівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад” Володимирецького району 1 місце Осмолович Тетяна Олександрівна
Ковальчук Даниїл Валерійович Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 2 місце Таргонська Вікторія Вікторівна
Гусар Андрій Сергійович Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 2 місце Горин Василь Степанович
Липовський Іларій Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Сидорчик Катерина Михайлівна
Веремчук Ігор Ігорович Опорний заклад “Шпанівський навчально-виховний комплекс “школа-сад” Рівненського району 2 місце Котенко Тетяна Віталіївна
Пахнюк Ілля Олександрович Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» 3 місце Скачко Ірина Володимирівна
Найдич Артем Миколайович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Рибалко Олена Славянівна
Леньо Орест Валерійович Дубенська гімназія № 2 3 місце Козловська Світлана Іванівна
Корнієвський Андрій Сергійович Костопільська загальноосвітня школа № 3 І – ІІІ ступенів 3 місце Басюк Віктор Олександрович
Міщеня Володимир Володимирович Сарненська гімназія 3 місце Ґалушко Олександр Вікторович
9-ий клас
Стасюк Ілля Олександрович Рівненська українська гімназія 1 місце Борисюк Любомира Романівна
Шалак Данило Володимирович Дубенська гімназія № 2 1 місце Козловська Світлана Іванівна
Устименко Данило Олександрович Рівненська гуманітарна гімназія 2 місце Харів Валентина Євстафіївна
Бруцька Марія Василівна Висоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Висоцької сільської ради Дубровицького району 2 місце Красюк Клавдія Петрівна
Диханов Ярослав Юрійович Володимирецький районний колегіум 2 місце Полюхович Олег Васильович
Омельчук Наталія Сергіївна Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівського району 2 місце Никитюк Анатолій Романович
Ольшанська Віолетта Вікторівна Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району 3 місце Тимочко Богдан Юхимович
Вишинський Владислав Вікторович Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» 3 місце Вишинська Лариса Сергіївна
Бернацька Марія Сергіївна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Зінчук Руслана Миколаївна
Натяжко Микола Григорович Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району 3 місце Трохлюк Валерій Вікторович
Трофімюк Христина Валентинівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Петренчук Ірина Арсентіївна
Шмигельська Інна Володимирівна Вербська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенського району 3 місце Степанюк Володимир Іванович
Наконечний Ілля Андрійович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Петренчук Ірина Арсентіївна
10-ий клас
Троцковець Давид Олександрович Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 1 місце Кротюк Ігор Борисович
Касюдик Богдан Олегович Володимирецький районний колегіум 1 місце Полюхович Олег Васильович
Заварін Валентин Олександрович Володимирецький районний колегіум 2 місце Полюхович Олег Васильович
Дрозд Софія Юріївна Тараканівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Тараканівської селищної ради Дубенського району 2 місце Савчук Олег Дем’янович
Мовчан Богдан Юрійович Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т. Г. Шевченка» 2 місце Семещук Ігор Лаврентійович
Свистун Максим Васильович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Джус Тетяна Миколаївна
Михалусь Іван Юрійович Теслугівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Радивилівського району 3 місце Гогусь Віктор Богданович
Сєров Іван Сергійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Сидорчик Катерина Михайлівна
Саворона Назарій Вікторович Вараська гімназія 3 місце Фетісенко Лідія Олександрівна
Волчецький Руслан Васильович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Турчинська Галина Максимівна
Муравинець Михайло Сергійович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича 3 місце Разкевич Дмитро Олексійович
Новак Володимир Володимирович Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Руско Марія Миколаївна
11-ий клас
Свінтозельський Володимир Ярославович Рівненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа” № 26 1 місце Неверковець Наталія Анатоліївна
Наконечний Олег Ярославович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27 1 місце Харів Богдан Ярославович
Дмитрів Артем Русланович Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” 2 місце Козловський Ігор Іванович
Кубай Олег Федорович Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце М’ялик Наталія Олександрівна
Орел Даниїл Миколайович Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” 2 місце Работюк Микола Кузьмич
Барановська Анастасія Віталіївна Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” 2 місце Кротюк Ігор Борисович
Добринський Богдан Вікторович Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка 3 місце Крива Оксана Леонтіївна
Барабух Богдан Вікторович Вараська гімназія 3 місце Фетісенко Лідія Олександрівна
Боявець Владислав Володимирович Дубенська гімназія № 2 3 місце Козловська Світлана Іванівна
Бучинська Марія Євгенівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Рибалко Олена Славянівна
Беседюк Анатолій Романович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Рибалко Олена Славянівна
Гузей Дмитро Русланович Володимирецький районний колегіум 3 місце Дуляницька Людмила Костянтинівна
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes