Підсумки обласного етапу олімпіади з економіки

15.02.2018

Підбили підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. За перемогу змагались 41 учень закладів освіти Рівненщини.

Найкращі результати показали учні Рівного – 6 призових місць, Варашу – 4; Рівненського обласного ліцею – 3; Сарненського району – 2.

Найбільше переможців підготували педагоги Харів Богдан Ярославович – 4; Войтович Оксана Андріївна – 3; Пашко Наталія Павлівна, Парфенюк Наталія В’ячеславівна та Шепель Тамара Степанівна – по 2.
Переможці олімпіади:
9-ий клас
Хаврук Анастасія Олександрівна Рівненський економіко-правовий ліцей 1 місце Парфенюк Наталія В’ячеславівна
Гальчин Дарина Миколаївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 2 місце Гнатюк Вікторія Володимирівна
10-ий клас
Загура Ілля Анатолійович Рівненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 27

1 місце Харів Богдан Ярославович, Якимчук Оксана Віталіївна
Гришкевич Максим Миколайович Сарненська гімназія 2 місце Шепель Тамара Степанівна
Нікодімова Алла Анатоліївна Селицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району

2 місце Дворак Юлія Миколаївна
Осіпов Тарас Тарасович Рівненський економіко-правовий ліцей 3 місце Матчук Оксана Василівна
Пашнюк Олександр Ярославович Сарненська гімназія 3 місце Шепель Тамара Степанівна
Кньовець Віталій Вікторович Вараська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 4

3 місце Китун Поліна Іванівна
11-ий клас
Гладищук Марія Едуардівна Рівненський економіко-правовий ліцей 1 місце Парфенюк Наталія В’ячеславівна,

Харів Богдан Ярославович

Леськів Михайло Ігорович Рівненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 27

1 місце Харів Богдан Ярославович
Бучинська Марія Євгенівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 2 місце Войтович Оксана Андріївна
Наконечний Олег Ярославович Рівненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 27

2 місце Харів Богдан Ярославович
Сиротинська Інна Іоаннівна Семидубський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів-ліцей» Дубенського району

2 місце Ондрей Лариса Анатоліївна
Дмитрів Артем Русланович Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” 2 місце Шароватова Тетяна Миколаївна
Барабух Богдан Вікторович Вараська гімназія 3 місце Пашко Наталія Павлівна
Полюхович Ілона Віталіївна Вараська гімназія 3 місце Пашко Наталія Павлівна
Лазарець Павло Сергійович Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району 3 місце Гурин Наталія Сергіївна
Поліщук Марина Андріївна Вараська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 3

3 місце Талах Світлана Григорівна
Булейко Софія Олександрівна Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Войтович Оксана Андріївна
Паднюк Євгеній Сергійович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Войтович Оксана Андріївна
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes