Підсумки обласного етапу конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

07.02.2018

Протягом січня на Рівненщині проводився ІІІ обласний етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої».  За перемогу змагалися учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, шкіл естетичного виховання області. Цього року конкурс проходив за темою «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський). Найкращі роботи відправлено до Києва для участі у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу.

За підсумками журі визнано переможців:

у номінації  «Література»

Водько Юлію, ученицю Вараської гімназії Вараської міської ради (вчитель – Печончик Н. П.);

Голуб Ірину, ученицю Мізоцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівської районної ради (вчитель – Поліщук Н. В.);

Клименка Гліба, учня Комунального закладу «Школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради (вчитель – Юрчук Т. П.);

Турика Андрія, учня Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради (вчитель – Турик І. Р.);

Ушарук Вікторію, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 Рівненської міської ради (вчитель – Сукач Н. І.)

у номінації «Історія України і державотворення»

Клічука Артема, учня Комунального закладу Привільненської сільської ради Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району (вчитель – Ярмолюк О. І.);

Корнійчука Андрія, учня Мутвицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (вчитель – Тумаш В. М.);

Обребського Юрія,  учня Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей» № 19 Рівненської міської ради  (вчитель – Одарич О. А.);

Семенюка Віталія, учня Полянської загальноосвітьої школи І – ІІ ступенів Сарненської районної ради (вчитель – Банацька М. А.);;

Степанюк Марту, ученицю Рівненської загальноосвітьої школи І – ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради (вчитель – Слободенюк І. М.)

у номінації «Образотворче мистецтво»

Антонюк Олександру, вихованку Комунального закладу «Мирогощанська державна школа мистецтв» Мирогощанської сільської ради Дубенського району (викладач – Кудіна Є. П.);

Власюк Олександру, ученицю Рівненської української гімназії Рівненської міської ради (керівник гуртка – Бурець О. А.);

Лихочвор Наталію, вихованку Комунального закладу «Млинівська  дитяча художня школа» Млинівської селищної ради (викладач – Ковальська І. А.);

Полюхович Дарину, ученицю Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради (вчитель – Дробко І. В.);

Продоус Юлію, ученицю Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Острозького району (вчитель – Марчук Т. М.)

у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»

Лещук Христину, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради (керівник гуртка – Лисюк Л. І.);

Олійник Анастасію, ученицю Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 «Школа-ліцей» Рівненської міської ради (керівник гуртка – Наумець Л. К.);

Павлюк Анастасію, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (керівник гуртка – Мельничук Г.  П.);

Самченка Станіслава, учня Рівненського вищого професійного училища № 1 (майстер вир. навчання – Дубень Я. Й.);

Яцика Василя, учня Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище» (майстер виробничого навчання – Місюрко А. О.).

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes