Підсумки Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика на Рівненщині (Список переможців)

12.12.2017

У Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 184 учні загальноосвітніх навчальних закладів області, 15 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 20 студентів вищих навчальних закладів.
Найкращі результати показали рівненські учні –  6 призових місць,  учні Рівненського району –  5 призових місць та Сарненського району – 3 призових місця.
Переможці конкурсу:

3-ій клас
Боборецька Анна Іванівна Колоденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району 1 місце Шут Оксана Ярославівна
Болюк Христина Олегівна Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа – колегіум” ім. Т.Г.Шевченка 2 місце Жук Ольга Євгенівна
Чудак Катерина Олексіївна Дубенський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад” 3 місце Тимощук Олена Євгеніївна
4-ий клас
Кавлюк Ірина Олегівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 1 місце Грибчук Світлана Миколаївна
Клєфас Альбіна Анатоліївна Сарненський навчально виховний комплекс “Школа-колегіум” ім. Т.Г. Шевченка 2 місце Верзун Світлана Леонтіївна
Бабій Аліна Іванівна Іванницький навчально-виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня” Рівненського району 3 місце Голякова Ніна Андріївна
5-ий клас
Губницька Ольга Миколаївна Рівненська українська гімназія 1 місце Якобчук Інна Василівна
Олещук Ольга Василівна Колківський навчально-виховний комплекс ’’Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад’’ Дубровицького району 2 місце Андрієвська Тетяна Михайлівна
Блищик Дарія Валеріївна Великоомелянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненського району 3 місце Сівицька Галина Данилівна
6-ий клас
Перескоцька Юлія Вікторівна Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради Млинівського району 1 місце Гришина Ірина Зінонівна
Наконечний Роман Михайлович Повчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району 2 місце Наконечний Михайло Миколайович
Гришутіна Вікторія Олександрівна Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівського району

 

 

3 місце Кремінська Тамара Андріївна
7-ий клас
Каракай Карина Романівна Рівненська українська гімназія 1 місце Гаврилюк Оксана Володимирівна
Чуй Марія Юріївна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 2 місце Ксьондзик Раїса Кирилівна
Веремчук Анастасія Іванівна опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня” Березнівського району 3 місце Ваврик Марія Максимівна
8-ий клас
Криштопець Юлія Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 1 місце Вертелецька Лідія Василівна
Троханенко Любомир Анатолійович Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ступеня – гімназія» 2 місце Ярвісалова Оксана Хейнівна
Луцик Аліна Віталіївна Рівненська класична гімназія “Престиж” 3 місце Зайва Олена Анатоліївна
9-ий клас
Повх Анна Сергіївна Дубенська гімназія № 2 1 місце Момотюк Світлана Іванівна
Король Катерина Олександрівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 2 місце Ярошик Олена Юхимівна
Островська Мар’яна Володимирівна Костопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка” 3 місце Ковальчу Тамара Іванівна
10-ий клас
Осипенко Тетяна Валентинівна Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району 1 місце Фомич Катерина Петрівна
Ковальов Богдан Олександрович Гощанська районна гімназія 2 місце Самчук Ірина Титівна
Бабік Софія Петрівна Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району 3 місце Шух Наталія Миколаївна
11-ий клас
Маліновська Ірина Сергіївна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 20 1 місце Попович Світлана Степанівна
Скибан Сніжана Русланівна Любиковицька загальноосвітня школа I-III ступенів Сарненського району 2 місце Мацкевич Світлана Василівна
Борисюк Любов Юріївна Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Фомич Катерина Петрівна
Учні ПТНЗ
Кардаш Анна Валеріївна Клеванський професійний ліцей 1 місце Кондратюк Тамара Романівна
Кирилюк Іванна Юріївна Державний професійно-технічний навчальний заклад “Острозьке вище професійне училище” 2 місце Коженевська Людмила Мирославівна
Левченко Дмитро Віталійович Вище професійне училище № 1 м. Рівне 3 місце Юдіна Раїса Василівна
Студенти внз І-ІІ р.а.
Літовінська Катерина Миколаївна Вищий комунальний навчальний заклад “Дубенський медичний коледж” 1 місце Павленко Ніна Йосипівна
Головчук Юлія Дмитрівна Технічний коледж НУВГП 2 місце Куришко Надія Микитівна
Фурсович Галина Леонідівна Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету 3 місце Мельник Олена Олексіївна
Студенти педколеджів
Плескач Ірина Вікторівна Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету 1 місце Жакун Людмила Адамівна
Масюк Дарія Миколаївна Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету 2 місце Бондарчук Ірина Володимирівна
Студенти внз ІІІ-ІV р.а., гум.
Самсонюк Альона Олегівна Національний університет “Острозька академія” 1 місце Хом’як Іван Миколайович
Квасюк Тетяна Миколаївна Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука” 2 місце Мединська Наталія Миколаївна
Українець Маргарита Валентинівна Рівненський державний гуманітарний університет 3 місце Гаврилюк Наталія Володимирівна, Щербачук Наталія Петрівна
Студенти внз ІІІ-ІV р.а., негум.
Слюсар Софія Миколаївна Національний університет “Острозька академія” 1 місце Максимчук Віталій Васильович
Смушок Анна Артемівна Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука” 2 місце Груба Таміла Леонідівна
Жакун Юлія Василівна Національний університет водного господарства та природокористування 3 місце Дзюба Майя Миколаївна

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes