Підсумки Чемпіонату Рівненськї області

13.06.2018

Підведено підсумки Чемпіонату Рівненської області серед ДЮСШ, СДЮШОР та КОЛІФКС. Змагання проходили у двох вікових групах (2001-2002; 2003-2004,2005 р.н.). У спортивному заході взяли участь більше 200 учасників. Юні спортсмени змагались у таких дисциплінах: 100 метрів, 200 метрів, 400 метрів, 800 метрів, 1500 метрів, 3000 метрів, стрибок у довжину, метання спису, штовхання кулі, потрійний стрибок та стрибок у висоту.

Преможцями та призерами серед команд стали :
1.ОСДЮСШОР
2.ДЮСШ (Рівненського району)
3.ДЮСШ (Костопільского району)
Серед: юнаків 2001-2002 року народження
100 метрів

1. Шурма Андріан (Костопіль) -11.5
2. Каушнян Дмитро (Оженіно) -11.9
3.Вінник Ілля (Рівненський район) -12.0
200 метрів
1. Каушнян Дмитро (Оженіно) -23.6
2. Новак Владислав (ОСДЮСШОР) -23.7
3.Вінник Ілля (ДЮСШ Рівненського району) -24.0
400 метрів
1. Новак Владислав (ОСДЮСШОР) -52.9
2. Осташевський Віктор (ОСДЮСШОР) -54.4
3.Тимофіюк Іван (ДЮСШ Рівненського району) -54.5
800 метрів
1. Тимофіюк Іван (ДЮСШ Рівненського району) -2.05.7
2. Цицик Олександр (ДЮСШ Рівненського району) -2.06.4
3. Мазуркевич Богдан (ДЮСШ Динамо) -2.06.6
1500 метрів
1.Чернявка Олександр (Оженіно) -4.16.2
2.Ткачук Юрій (Березне) -4.17.9
3.Цицик Олександр (Рівненський район) -4.20.8
Стрибок у довжину
1. Ковальский Максим (ОСДЮСШОР) -5м82см
2. Сошинський Назар (КОЛІФКС) -5м73см
3.Кухарчук Тарас (ДЮСШ «Авангард») -5м64см
Метання списа
1 Павлюк Олександр (ДЮСШ «Авангард») -46м68см
2.Кашевич Олександр (КОЛІФКС) -43м90см
Штовхання кулі
1.Ваннік Мілан (ДЮСШ «Авангард») -13м67см
Стрибок у висоту
1.Ловін Дмитро (Вараш) -1м70см
2.Матько Владислав (Вараш) -1м35см
Серед юнаків 2003-2004 року народження
100 метрів

1. Миколаєнко Єгор (ОСДЮСШОР) -12.0
2. Забегалін Михайло (ДЮСШ «Авангард») -12.1
3. Марків Дмитро (Вараш) -12.2
200 метрів
1. Миколаєнко Єгор (ОСДЮСШОР) -24.1
2. Забегалін Михайло (ДЮСШ «Авангард») -25.0
3. Марків Дмитро (Вараш) -25.4
400 метрів
1.Вавуліч Олександр (ОСДЮСШОР) -56.3
2. Самолюк Дмитро (ОСДЮСШОР) -57.0
3. Барановський Максим (ДЮСШ «Авангард») -58.7
800 метрів
1.Вавуліч Олександр (ОСДЮСШОР) -2.08.6
2. Гладкевич Олександр (Оженіно) -2.15.6
3.Самолюк Дмитро (ОСДЮСШОР) -2.16.6
1500 метрів
1. Гладкевич Олександр (Оженіно) -4.45.3
2.Дмищук Назар (Березно) -4.48.9
3.Кушнір Максим (Рівненський район) -4.54.6
Стрибок у довжину
1. Коваль Роман (ОСДЮСШОР) -5м74см
2.Єсик Назарій (Вараш) -5м42см
3.Ярмолін Рубен (ОСДЮСШОР) -4м76см
Метання списа
1 Лавор Іван КОЛІФКС -46м00см
2. Барук Віталій КОЛІФКС -43м38см
3 Романюк Валентин ОСДЮСШОР -37м86см
Штовхання кулі
1 Барук Віталій (КОЛІФКС) -11м60см
2. Остапчук Дмитро (ДЮСШ «Авангард») -10м18см
3. Романюк Валентин (ОСДЮСШОР) -9м62см
Метання диску
1.Остапчук Дмитро (ДЮСШ «Авангард») -29м00см

Серед дівчат 2001-2002 року народження
100 метрів

1. Дмитренко Катерина (КОЛІФКС) -12.6
2. Телесницька Олена (ОСДЮСШОР) -13.1
3. Ковальчук Аліна (КОЛІФКС) -13.7
200 метрів
1. Телесницька Олена (ОСДЮСШОР) -27.6
2. Басюк Маргаріта (Вараш) -28.3
3. Ковальчук Аліна (КОЛІФКС) -28.4

400 метрів
1. Туровська Олександра (ДЮСШ Рівненського району) -1.04.7
2. Левчик Дарина (ДЮСШ Рівненського району) -1.07.4
3. Левчик Лілія (ДЮСШ Рівненського району) -1.08.3
800 метрів
1. Туровська Олександра (ДЮСШ Рівненського району) -2.34.7
2. Левчик Дарина (ДЮСШ Рівненського району) -2.35.4
3. Левчик Лілія (ДЮСШ Рівненського району) -2.39.5
1500 метрів
1.Браценюк Софія (ОСДЮШОР) -5.28.4
Стрибок у довжину
1. Дмитренко Катерина (КОЛІФКС) -5м59см
Метання списа
1 Тарар Аліна (КОЛІФКС) -32м64см
2. Малиновська Катерина (ДЮСШ «Авангард») -32м28см
3. Мирончук Марина (КОЛІФКС) -29м66см
Штовхання кулі
1. Мирончук Марина (КОЛІФКС)-9м 32см
2.Яковчук Сніжана (ДЮСШ Березне) -8м62см
3. Кожарко Христина (Костопіль) -8м51см
Серед дівчат 2003-2004 року народження
100 метрів

1. Кулікова Дарія (ОСДЮСШОР) -13.1
2. Лісковська Катерина (ОСДЮСШОР) -13.3
3. Бірук Ілона (Рівненський район) -13.6
200 метрів
1. Машанєнкова Анна (ОСДЮСШОР) -27.7
2. Лісковська Катерина (ОСДЮСШОР) -28.1
3. Костюк Ілона (Рівненський район) -28.9
400 метрів
1. Машанєнкова Анна (ОСДЮСШОР) -1.05.7
2. Купріян Анастасія (Рівненський район) -1.06.3
3. Лавренюк Світлана (ДЮСШ «Авангард») -1.08.5
800 метрів
1. Купріян Анастасія (Рівненський район) -2.33.4
2. Шевчук Ірина (ЦС) -2.45.3
3. Лавренюк Світлана (ДЮСШ «Авангард») -3.59.4
1500 метрів
1. Шевчук Ірина (ЦС) -5.28.9
2.Мосійчук Наталья (Березне) -5.53.7

Стрибок у довжину
1 Татусь Анастасія (Вараш) -4м99см
2. Кулікова Дарина (ОСДЮСШОР) -4м84см
3. Олійник Ольга (ОСДЮСШОР) -4м63см
Потрійний стрибок
1 Татусь Анастасія (Вараш) -10м43см
Штовхання кулі
1 Гомонюк Софія (ДЮСШ Рівненського району) -10м56см

Естафетний біг 4х100 дівчата
1.ОСДЮШОР
2.Костопільська ДЮСШ
3.Рівненська РДЮСШ

Естафетний біг 4х100 юнаки
1.ОСДЮСШОР
2. Рівненська РДЮСШ
3.Оженінська ДЮСШ

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes